Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] fabryczny immobiliser - wyłączanie


Gość lukaszka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze ktoś orientuje się jak zdezaktywować immobiliser (w awaryjnej sytuacji). pytam sie dlatego, że 2 dni temu primerka w nocy strzelila focha - immobiliser zawiesił sie!!!nie chciał sie nijak wyłączyć. odłączenie akumulatora również nic nie pomogła. chcialem jeszcze zaznaczyć, iż nie pisze o systemie NAT, tylko o takim immobilisarze, który wyłączany jest pilotem. jakby ktoś mial jakiś pomysł np. gdzie są zlokalizowane bezpieczniki od tego zabezpieczenia bylbym wdzieczny gdyby sie podzielil tymi informacjami na forum;) pozdrawiam

 

aha. zaznacze, ze w końcu sie wyłączył- po jakiś 30-40minutach i setkach prób wyłączenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten sam bol w sunny,immobiliser zwieche łapie,często pomaga wciskanie przycisku uruchamiającego na przemian z wyłanczającym immobiliser,albo na jakiś czas wyłąnczyć akumulator(u mnie pomagało),na forum poruszano ten temat trzeba pojechać do serwisu,tylko sprzętem do naprawy tego typu immobilaiserów dysponuje chyba tylko jeden serwis w polsce :( ja jeszcze swojego nie naprawiłem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim nissanie przydarzylo sie to po raz pierwszy, mam nadzieje, ze nie zrobi sie z tego jakis problem, wydaje mi sie, ze taniej i prosciej jest wywalic popsuty immobiliser i wstawic nowy -taniej, pewniej i przede wszystkim prosciej. a jak samemu sie zamontuje (jak ktos ma pojecie), pochowa dobrze centralki, kabelki, bezpieczniki to zawsze jest latwiej usunać usterke, bo czlowiek wie gdzie co rozmeiscil ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...