Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Radio HuiFei - 2 DIN Android 4.2.2


vonBuBs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz się zwiesiło w ciągu tego roku. Awarii żadnych nie było. Głośniki z serii z radiem bose.
Ostatnio uruchomiłem na nim emulator automatów.
Dzisiaj wrzucam emulator PlayStation i podłączam pady od ps3. Będzie można zagrać w Need for Speed'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja mam pytanko, skąd brałeś ramke 2din ? (nie pogardze linkiem :) )

 

No i drugie pytanko, znalazłem takie radyjko, ciuta tańsze ale też full-bajer-opcja

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-Touchscreen-GPS-DVD-CD-USB-SD-MP4-MP3-Player-Receiver-Bluetooth-Streaming-Bluetooth/2037071750.html?spm=2114.01020208.3.20.oSW5zI&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_3_10001_10002_9910_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_8,searchweb1451318400_6151

 

I czy udało się podłączyć seryjny wzmacniasz bose pod to ? Jak rozwiązany został problem ze sterowaniem z kierownicy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramkę kupiłem od poprzedniego właściciela mojej zety, dostałem razem z nią "przejściówkę pod BOSE" a w międzyczasie zakupiłem taką samą przejściówkę na ebay'u więc jedna mam dalej do sprzedania. Właśnie dzieki tej przejściówce specjalnie pod BOSE radio dziala z oryginalnym wzmacniaczem.

Samą ramkę kupisz na allegro ale nie obejdzie się bez jej spiłowania i nawiercenia otworów w metalowych uchwytach które masz w aucie.
Sterowanie to są bodajże 3 kabelki. łatwo to sprawdzić miernikiem.
na 5tym zdjęciu masz zjęcie tylnego panelu radia. Po prawej masz coś takiego jak BUS. Tam wepniesz wtyczkę t kilkunastoma kabelkami. Będzie tam Key1 Key2 i coś tam jeszcze. Tym idzie sygnał do kierownicy.
Dla wygody polecam Ci kupić jeszcze kostkę ISO
http://allegro.pl/kostka-iso-zlacze-gniazdo-radia-kpl-pr-gl-i5877400039.html
 

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...