Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wnęki przednich kół. Pytanie.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Terrano jest u blacharza. Muszę kupić przednie plastikowe nadkola, bo są zniszczone.

Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć, a najlepiej pokazać na zdjęciach jak wygląda przednia część wnęki błotnika?

Chodzi mi o ten fragment gdzie z boku jest mocowany przedni zderzak.

Czy tam jest też jakaś plastikowa osłona czy nie ma nic oprócz metalowej belki pod zderzakiem i wspomnianego mocowania zderzaka?

 

Nadkola kupię na allegro i w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie.

Czy przednie nadkola są takie same dla wszystkich modeli czy nie. Mój Terrano jest z 99 roku (okularnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę dzisiaj zrobić zdjęcie ale po pierwsze ja mam T1 a po drugie to raczej nic tam ciekawego nie zobaczysz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy tam jest mocowana jakaś fabryczna osłona czy nie. U mnie to była ogólna kaszana, belka pod zderzakiem miała obcięte boki i dodatkowo zeżarte przez rdzę. Zderzak z boków w ogóle nie był przykręcony.

Z tego co gdzieś tam dojrzę na zdjęciach w internecie to nie ma tam chyba żadnej osłony i woda czy błoto chlapie na tę belkę i kierunkowskaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak, że ta belka jest częsciowo osłonięta gumą osłaniającą silnik (zachodzi na belkę mocującą zderzak), a jakieś 15-20cm od brzegu zderzaka jest niczym nie osłoinęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak, że ta belka jest częsciowo osłonięta gumą osłaniającą silnik (zachodzi na belkę mocującą zderzak), a jakieś 15-20cm od brzegu zderzaka jest niczym nie osłoinęte.

Czyli pewnie fabryka nic tam nie zakładała.

 

A czy nadkola do modeli z okrągłymi światłami i do późniejszych nowszych modeli są takie same czy się czymś różnią. Bo na allegro nie wiem czy patrzeć na rocznik czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem. Podjedź do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego niech Ci sprawdzą, ewentualnie w IC możesz poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem. Podjedź do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego niech Ci sprawdzą, ewentualnie w IC możesz poszukać

W zwykłym sklepie motoryzacyjnym to potrafią tylko sprzedać świece czy olej. Myślisz, że nie pytałem? Dla większości takich sklepów to abstrakcja.

 

Dlatego wolę zapytać tutaj. Może ktoś miał styczność z tym i po prostu wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytam u mnie w hurtowniach, dam ci znać po świętach z tymi nadkolami


Nadkola do 2 są jeden typ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...