Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Kaseta-adapter do radia


michal55568

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno przeczytałem o takim cacku jak kaseta-adapter do radia żeby sobie odtworzyć mp3. Czy jeżeli zakupię taki przedmiot to wymagane jest też przerobienie radia (tzn. montowanie tych kondensatorów na tej płytce) czy mogę włożyć taką kasetę i od razu będzie śmigać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

NAwet tego szmelcu nie kupuj. JAkość jak z żelazka,trzeszczy,bassu brak. LEpsza opcja to transmiter FM. Gra czysto na każdej fali,podpinany pod zapalniczke,dziłą pod SD i pendrive'em. Mam taki nawet na sprzedaż :)

Używany 2 msc od 4 leży w szafie.
za 25 zł oddam.
http://allegro.pl/522-transmiter-1-8-lcd-mp3-mp4-fm-usb-sd-mmc-foto-i5149208677.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam transmiter FM jest najlepszym rozwiązaniem i sparujesz go bez problemu z każdym nawet najstarszym radiem. Ja osobiście używałem swego czasu transmitera FM MP3 i MP4 z ekranikiem 2,4" Miałem na nim poza muzyką teledyski i zdjęcia  ponagrywane by na postoju się nie nudziło a podczas jazdy logo auta się wyświetlało. Kaseta o której pisałeś to badziewie zwłaszcza w czasie odtwarzania muzyki. jeśli będziesz chciał się skusić na transmiter z pilotem na kierownicy musisz wiedzieć że ten pilot łapie transmiter gdy jest blisko urządzenia. jeśli przyczepisz go po lewej stronie nie będzie czytał transmitera. Ale gdy dasz go po stronie prawej a transmiter będziesz miał w gnieździe zapalniczki będzie Ok.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała podpowiedź - raczej nie "napalaj się" na oglądanie tededysków na 2,4" ekranie.... bo za wiele nie zobaczysz - mając transmiter w gnieździe zapaln. ;)

Reszta się zgadza..... fajna rzecz - sama tego używam :D

 

Kaseta, to badziew nad badziewiami.... Nie kupuj tego , nawet za darmo nie bierz! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem co prawda w okularach bo wzrok już nie ten, ale no problem! To ma się rozumieć traktować należy wyłącznie jako bajerek ot taki sobie gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nasz  nawet Transmitery z funkcja uprzedzenia głośnomówiącego do telefonu  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nasz  nawet Transmitery z funkcja uprzedzenia głośnomówiącego do telefonu  :D

Słuszna podpowiedź i jakżeż przydatna funkcja, zwłaszcza że rozmowy przez telefon są coraz droższe, w cenniku policji ma się rozumieć. A tak dwa a możne nawet i trzy w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja sugeruję wywalenie fabrycznego radia i wstawienie radia z obsługą mp3. Transmiter też ma ograniczone pasmo oraz dynamikę sygnału. Może i jakość jest nieco lepsza niż kasety, ale dalej to jest przepaść pomiędzy tym co zaoferuje Ci takie nawet najprostsze radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...