Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Problem z awaryjnymi i kierunkowskazami


mrozinzky

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tu nowy, otóż mam problem z kierunkowskazami oraz światłami awaryjnymi, nie działają. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i myślę raczej, że to przerywacz kierunkowskazów. Niestety nie mogę go znaleźć rozebrałem prawie całą kolumnę ale tego ustrojstwa nie ma, na necie wyczytałem, że jest z prawej strony 20-30 cm nad pedałem gazu a tam tylko 4 przekaźniki są. Dodam iż jest to rok 2001 model P11 ktoś może wie gdzie się znajduje owy przerywacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz kierunkowskazów to prawdopodobnie to jeden z tych zlokalizowanych przez Ciebie przekaźników, wygląda jak na załączonym zdjęciu. A tak swoją drogą to warto najpierw poszukać niż rozbierać. Na tym forum ten temat też już był poruszany, choćby tu;

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/79141-brak-kierunkowskazow-i-awaryjnych/

post-57255-0-91084900-1429596479_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 4przekaźniki niebieskie co znalazłeś to są od nadmuchu ( 1przekaźnik na 1bieg ) a ten od kierunków jest ciut wyżej / bliżej liczników radia. ew sprawdź jeszcze bezpiecznik podpisany audio, i przejrzyj te pod maską..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wymieniałem u siebie w starej P11 ten przekaźnik jak mi się  wieszały kierunki , on znajduje się jak pisze marlos musisz dobrze poszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg schematu el. 117str manuala do P11.144 za działanie awaryjnych odpowiada moduł który jest w kabinie nad bezpiecznikami..

a tego przekaźnika co w drugim poście na foto to nie znajdziesz u siebie. patrzyłem i u mnie też go niema.. w poprzednim modelu czyli P11 występuję jako przekaźnik awaryjnych..

 

także moduł do wymiany bądź do naprawy jeśli się znasz na elektronice..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...