Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Zestaw głośnomówiący - demontaż - jak?


seitedo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej primierze jest fabryczny zestaw głośnomówiący, koło dźwigni hamulca ręcznego. Z powodu jego niewykozystania (chyba że jest jakaś przejściówka pod obecne telefony, a dokładniej to pod Huawei P8) chciałbym ją zdemontować. Jak się do tego zabrać? Nie widzę żadnych zatrzasków aby toto zdemontować. Próbował już ktoś? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcasz najpierw śrubokrętem krzyżakiem na środku tego zestawu (musisz najlep[iej go rozebrać już dokładnie nie pamiętam ale poskładany jest na małe torxy) potem wyciągasz ten plastik to którego było to dokręcone rozłączasz kable i cieszysz się małą półką ja sobie dałem tam przyciętą silikonową podkładkę i jestem zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrodku jest przycisk - albo to zaślepka i pod nią jest ta śruba. Chcę własnie przeznaczyć to miejsce na jakąmś półkę na drobiazgi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja wyrzuciłem tą półkę i kupiłem na allegro za kilka złotych stary tunel z uchwytami na napoje, uchwyt wypina się z tunelu i podmienia u siebie. Bardzo wygodne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...