Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TIIDA I - wkładka lusterka kierowcy.


Dejwiszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ciężkie warunki atmosferyczne wprawiły dziś w zakłopotanie pojazd, który chcąc ominąć zaspę śnieżną zjechał trochę na mój pas i uszkodził mi lusterko. Całe szczęście obudowa oraz mechanizm elektryczny lusterka są sprawne. Natomiast jest inny problem. Nie ma wkładki lusterka, której nie mogłem również znaleźć na "miejscu wypadku". Przekopałem trochę sieć i znalazłem jedynie lusterka "na zamówienie", czyli docięcie, oraz wkładki lusterka, ale bez plastikowego uchwytu, który wydaje się być mechanizmem mocującym.

Czy ktoś miał podobny problem i rozwiązał go dość sprawnie? Sprawa jest o tyle pilna, że uszkodziło się lusterko kierowcy, a bez niego strasznie ciężko się jeździ.

Jestem z Warszawy i póki co mam tylko opcję przejazdu do Sochaczewa w celu zakupienia wkładki bez plastiku mocującego, co nie załatwia do końca sprawy.

Mam jeszcze zamiennik w domu, który chyba będę musiał zamontować na czas ustalenia innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu coś pozyskasz; Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Części Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem już sobie. Okazało się że mam oprawkę z poprzedniego zdarzenia(tiidy mają za duże lusterka ;P) więc wystarczyło podjechać do jakiekolwiek "szklarza", który dorobi lusterko do oprawki. Ja taką usługę wykonałem na Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Dodatkowo zakupiłem matę grzewczą gdyż zauwazyłem że na module komfortu jest bezpiecznik od podgrzewania lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...