Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drzwi bagażnika


Mleczko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Braci

Mam problem z opadniętymi drzwiami bagażnika. Czy można je w jakiś sposób podnieść?

Zaczęły mi haczyć na zamku i o lampy. Po popuszczeniu śrub na klapie nie można nic wyregulować. Czy muszę dogiąć zawiasy?

Pozdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że zawiasy do wymiany. Tak nagle zaczęły ocierać??

Nie. ale teraz już "przeginają". Poza tym pathem , na co dzień jeździ Żona. Ja pomykam mniejszym, bo tak mi wygodniej. I teraz przyjrzałem się im i stwierdziłem organoleptycznie, że za  bardzo się opuściły. 

No ale jak mówisz Wszystkowiedzący (bez uszczypliwości, po prostu wiesz wszystko o D40/R51) trzeba się rozejrzeć za nowymi zawiasami.

Pozdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Spróbuj maksymalnie opuścić klapę do pionu, wsadź palce i próbuj unosić ją do góry. Jeśli jest luz na zawiasie to poczujesz. W takim wypadku można je regenerować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Spróbuj maksymalnie opuścić klapę do pionu, wsadź palce i próbuj unosić ją do góry. Jeśli jest luz na zawiasie to poczujesz. W takim wypadku można je regenerować. 

Nie ma luzu. A Może jakaś podkładka? Tak na 4mm zrobiona z jednego kawałka nierdzewki, co by rudą nie zachodziła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Pytanie polega na tym dlaczego skoro nie ma luzu drzwi obwisły. Zdemontuj je i zobacz co się podziało z śrubami przy budzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śruby całe, wyglądają na nieruszane i niezruszone. Tak sobie myślę, że na wiosnę trzeba wyjąć i delikatnie dogiąć. Może pomoże...

pozdr.

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...