Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówka oświetlenia kabiny


szagma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do szanownych forumowiczów,

Przepaliła mi się żarówka oświetlenia kabiny - przednia przy sterowaniu szyberdachem.

Żarówka ma oznaczenie GE 12V5W 5854 OU 2 09 średnica trzonka 9mm, długość całkowita 29mm. Początkowo myślałem że jest to klasyczna W5W wkładana w taki trzonek, jednak widzę że jest to nierozbieralne. u mnie w dwóch sklepach rozłożyli ręce i zaproponowali zwykłą żarówkę 4W, która jednak świeci jakby chciała a nie mogła.

Czy macie jakiś pomysł skąd to zdobyć, albo ewentualnie na co to podmienić?

Dołączam fotkę oryginału.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

post-108409-0-96912900-1514960932_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja włożyłem panel diodowy i przylutowałem do gniazda tej żarówki 

Nie masz problemu ze ściemnianiem? Próbowałem tak w poprzednim aucie, to diody nie wygasały całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w szukajce Google magiczny zwrot żarówka GE 12V 5W 58540u

a trafisz na kilka ofert, m.in. na

https://www.interlumen.com/12v-5w-ba9s-tungsram-halogen-58540u-p-2681.html

OK, nie wim jak szukałem że tego nie znalazłem, nie mniej jednak w ramach odrobiny marudzenia (stary już jestem :P) w linku który podajesz za w miarę rozsądne pieniądze produkt niedostepny, a bosh z kosztuje dwa razy tyle... i bądź tu człowieku mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Do młodzieniaszków też nie należę, tak więc nie wiadomo, który z nas by śmigał drugiemu po piwko :)

Masz na wspomnianej stronie button "powiadom o dostępności" - nie ma dzisiaj, to Cię powiadomią, jak będzie dostępny. Masz tam też numery telefonów - nic tak dobrze nie robi, jak rozmowa. Sami Cię nie znajdą :dribble:

Jak w szukajkę wpiszesz w/w magiczne słowo, to znajdziesz kilka innych ofert. Ja podałem jako przykład akurat 1-szy, w którym zobaczyłem to, czego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

wyglada jak zwykła H6W  postojowka z audi volvo mercedes (opcja z xenonem) jednak ma ona 6w 

 

na pewno dostępność wieszka niz 4w 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...