Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dużo dziwnej izolacji pod maską


Dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

w zeszłym tygodniu odebrałem swojego nowego Juka Nismo i jak dzisiaj popatrzyłem pod maskę to w różnych dziwnych miejscach mam łączenia zrobione na taśmie izolacyjnej. Czy ktoś mógł by zrobić fotkę całej komory silnika? Nie ważne czy nismo czy nie, doloty i okablowanie myślę, że będą podobne :) Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy podeslecie fotkę? Np na msg Kudlarczyk Piotr zdjęcie z Patrolem. Bo przewody powietrzne plastikowe z izolacją mi się nie podobają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dokładnie tak mam... Eh ok to w takim razie tak ma być. Masakra tyle kasy za kilometr taśmy izolacyjnej. Coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w różnych dziwnych miejscach mam łączenia zrobione na taśmie izolacyjnej.

 

Standard, TTTM.  :)

 

To jest FWD czy AWD? Jesli to drugie, to bym pomyślał o pomalowaniu sanek trzymających tylne zawieszenie i skrzynię rozdzielczą - to jest goły metal tryśnięty niedokładnie czarną farbą, po kilku miesiącach bedzie to w całości zardzewiałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, TTTM.  :)

 

To jest FWD czy AWD? Jesli to drugie, to bym pomyślał o pomalowaniu sanek trzymających tylne zawieszenie i skrzynię rozdzielczą - to jest goły metal tryśnięty niedokładnie czarną farbą, po kilku miesiącach bedzie to w całości zardzewiałe. 

 

AWD Xtronic - wiesz co póki co auto na gwarancji przez 3 lata, zastanawiam się jeszcze nad dokupieniem dłuższej gwarancji patrząc na to jak to wszystko jest wykonane... :) skończy się leasing i do żyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...