Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend przy whisky oglądaliśmy z kolegą jego zgniłka ( przegląd się zbliża , a nie chce złomować więc blacharke trzeba ogarnąć ,aby przetrwała jeszcze troche ) co służy wiernie przez kilka ostatnich lat jako wozidło do pracy ( 20 km ) po kiepskich drogach... i 2000 rocznik rejestracji oraz 1,8L , czarno -rdzawa strzała z kilma ( działa ) kupiona za 250 euro z przebiegiem 250 tys km... a teraz ma 290 tys z kawałkiem ... poza tym, że pije olej bardziej niż ja whisky , skrzypi troche , ale kolega stwierdził ,że za takie pieniądze to super samochód.

Ogólnie auto stan rupieć ... ale śmiga. Jestem zawsze pełen powidziwu dla starych Nissanów... lata złego traktowania samochodzika, liczne zaniedbania , brak serwisu praktycznie od wielu lat... a Almerka dalej jeździ...szkoda ,że dalej zaniedbana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Tinka dojechała do 344 tyś, lecz los jej jest przesądzony bo dostała strzał w tył i orzeczono szkodę całkowitą

post-49973-0-78244100-1520964874_thumb.png

Edytowane przez jaroxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

N15 1.4 87KM benzyna i 365 tyś km od nowości na tym samym silniku, ale to co korozja a właściwie sól drogowa zrobiła z autem to dramat. Meksykańskie egzemplarze Tsuru B13 wyglądają niemal jak nowe.

Edytowane przez limo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ! Mam n15 gti 1997 okolo 2 lat ma teraz najechane 236 tyś. Ciężko z częściami . progi zrobione , tył nadkola masakra ale pokleiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...