Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wlasnie przebila 290.000 ;), kupiona przy 212.000 6-letnia po pierwszy niemieckim wlascicielu, ktory nastukal tyle w 5.5 roku.. Swoje ~ 80.000 zrobilem w 3.5 roku..

Chodzi jak ta lala, zal bedzie sprzedawac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na dzień dzisiejszy 260 tyś, od narodzin w 2001 cały czas w rodzinie, więc przebieg w 100% realny. Wygląda na 100 / 150 tyś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek9108

107 niecałe i z tego co potwierdzają specjaliści realny

 

mieliśmy w rodzinie jedną z pierwszych... śmigała bez przymrużenia, wręcz katowana w delegacjach 5osob i spód przy ponad 500kkm... teraz ma ją facet w sąsiednim mieście... strasznie ztyrana, rdza już duża ale 880kkm i dopiero po jednym remoncie, no może poza 5 skrzynią :D i co najlepsze tylko litr na 5000 dolewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagane z zagranicy robia tam 20-30tkm rocznie wiec rocznik 10 letni ma najmniej 200tkm  piszecie bzdury ze auto 15 i wiecej letnie ma 160tkm ma ale 360tkm 

 

tak tak tak masz racje, hehehe

mój ma 11 lat i 37tyś.km :whistle: no ale polski salon więc luz

Edytowane przez janekpiekarnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

37tys km?

 

U mnie rocznik 2001, 163000km jazdy miejskiej, od nowości w rodzinie, fotel kierowcy przetarty na oparciu, pedała do połowy nie mają faktury )poza gazem(, kierownica nie ma faktury tam gdzie ją trzymam + guma odeszła od stelarza, oryginalny lakier jeszcze się trzyma, sprzęgło, skrzynia, puszki wydechu, zawias, amory (poza łacznikami stabilizatorów)jeszcze nie ruszane, silnik łyka 1l oleju na 400km, oś krótka przerdzewiała pod tłumikiem, spręzyna z przodu pękła. Ciekawostka - klima 12lat nieruszana i normalnie działa, odgrzybiać nie musiałem nigdy bo zawsze po użyciu ją suszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5 dci 2004 "zaledwie" 125k km, ja zrobiłem 2000 km w pół roku  :gun:

Edytowane przez SDRaid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...