Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spalanie QQ


Gość Srebny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zmiany jakze upragnionego nowego pojazdu:) no i padla propozycja QQ+2. Jedni mi zachwalaja; inni mowia nie wierz temu co pisza producenci. No ale Polak madry (przed szkoda tym razem) postanowil zajrzec na forum i dopytac co nieco:

czy ktos moze podac jakie jest rzeczywiste spalanie QQ+2 1.5 dci poniewaz dane podane przez producenta sa "bardzo" moim zdaniem zaskakujace.

 

Pozdrawiam

 

Srebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam jakim cudem ten samochód waży 1800kg w wersji +2 2,0DCi... podbity szynami kolejowymi jak Mercedes w zmiennikach :D

Byłem w salonie Nissana 2 dni temu z nudów za 85tyś był do wyrwania Xtrail 2,0DCi 150HP.

Promocja na Navary dobiegła końca ale i tak można kupić wersję LE za 100tyś brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej wadze 1800kg i tym silniku 1.5 to będzie się tym jeździć jak krową. Nie ma to żadnego przyspieszenia na tym silniku. Jak brać w ogóle QQ to tylko 2.0 benzynę albo diesla. To jest wprost perfekcyjnie dobrany silnik do tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 to zdecydowanie za słaby silnik...Do zwykłego QQ może byc ale ten +2 troszke więcej waży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam jakim cudem ten samochód waży 1800kg w wersji +2 2,0DCi... podbity szynami kolejowymi jak Mercedes w zmiennikach :D

Byłem w salonie Nissana 2 dni temu z nudów za 85tyś był do wyrwania Xtrail 2,0DCi 150HP.

Promocja na Navary dobiegła końca ale i tak można kupić wersję LE za 100tyś brutto.

 

tylko że X albo Navara palą znacznie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój X 2,0dCi 150KM pali przy jeździe miejskiej 7,4l ,przy mieszanej z przewagą tras (60/40) pali 6,9l. Czy to tak dużo? Napiszcie ile palą wasze wozy bo do tej pory nikt z was się nie pochwalił spalaniem. Ja spalanie obliczam "pod dystrybutorem" przy tankowaniu pod korek, gdyż pokładowy komputerek oszukuje!

 

[ Dodano: Wto 10 Lut, 2009 10:18 ]

witajcie

nikt nie chce się pochwalić co do spalania jego wozu

czy one aż tak dużo palą, no panowie odwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...