Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moduł diagnostyczny elm327


tytus2001

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przez elm327 podpięty do gniazda diagnostycznego w maximie 03 można podłączyć smartfona do głośników samochodowych?

jakie softy diagnostyczne na iOS polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

To nie służy do podłączania smartphona a do diagnostyki i nawet jak zainstalujesz w komórce program to ni będziesz mógł słuchac muzyki. Do zapalniczki samochodowej też podłączasz suszarkę do włosów?
.
Softy takie jakie CI podejdą na IOs,najlepiej oryginalny dodany do każdego modułu ELM327.
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1 ELM działa z iOS? <-- już doczytałem, działa.

2 czy QQ podda sie mu i da się zczytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nabylem droga kupna ELM w wersji WIFI zeby sparowac z iphonem. Zrobilem siec WIFI, tel. widzi siec ale za cholere nie chce polaczyc sie z zadna darmowa aplikacja.

Zanim wydam kase na platna chialbym poprobowac i sie pobawic zeby cos wybrac. 

Padniete urzadzenie? Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Nabylem droga kupna ELM w wersji WIFI zeby sparowac z iphonem. Zrobilem siec WIFI, tel. widzi siec ale za cholere nie chce polaczyc sie z zadna darmowa aplikacja.

Zanim wydam kase na platna chialbym poprobowac i sie pobawic zeby cos wybrac. 

Padniete urzadzenie? Jakies sugestie?

Ja mam ODB II ELM http://allegro.pl/interfejs-icar4-vgate-bluetooth-obd2-elm327-bt-pl-i4997509972.htmlpo BT na androidzie działa poprawnie z moją primerka skanuje i kasuje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowałem działa. Jakiej aplikacji używasz Guzdi? Mam problemy czujnikami abs z tylu chyba jest gdzieś zwarcie ale moduł nie pokazuje błędu choć pali się kontrolka na konsoli.

Wogole w Vito widzi ze dwa razy więcej czujników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowałem działa. Jakiej aplikacji używasz Guzdi? Mam problemy czujnikami abs z tylu chyba jest gdzieś zwarcie ale moduł nie pokazuje błędu choć pali się kontrolka na konsoli.

Wogole w Vito widzi ze dwa razy więcej czujników.

Ja używam Torque Pro (OBD 2 & Car) https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=pl teraz wiem, że szczytuje błąd z czujnika położenia wałka, jak więcej nie miałem sposobności i szczerze mówiąc nie chcę się na siłę przekonywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...