Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy tył -czy dostępne są zamienniki?


Haran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Może ktoś przerabiał temat z lampami tylnymi do primerki kombi p12 i wie czy istnieją jakieś zamienniki?

Przednie lampy znalazłem zamienne a tylnych ni groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma, kiedyś patrzyłem i nie mogłem znaleźć, a jakie potrzebne ?

 

do kombi są najdroższe, po 500 - 600 za sztukę liczą Sobie

Prawa tylna lampa trochę nadtłuczona-ale przy tych cenach to pokombinuję ze sklejeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj mi lewą - albo zamień się. Ja mam lewą nadtłuczoną. To ja będę miał dwie całe, a Ty dwie nadtłuczone. OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbijasz samochód to najczęściej przód dlatego zamienniki lamp są zawsze lampy przednie a nie tylne . Po prostu nie ma na nie popytu.( sprawdzilem w katalogu firmy DEPO)

 

Odnośnie ceny lamp tylnych używanych to komplet z  wysyłką 1000 zl to trochę śmieszne że 11 letni WP12 kosztuje 13 tys a same lampy do niego 1 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienników najprawdopodobniej nie ma. Obdzwoniłem wszystkie sklepy motoryzacyjne w moim mieście i nie tylko. Nie ma również dostepności oryginałów. Na Allegro tylne lampy chodzą po ok. 300-600 zł za sztukę- podkreślam UŻYWANE. Wymieniam obecnie lampę tylną z uwagi na fakt iż jeden facio zachaczył moje P12. Z OC sprawcy wyliczyli mi w ubezpieczalni In...... R... że dostanę zwrotu abym wymienł lampę 245 zł !!! Koszt w serwisie to 800 zł. Mam nadzieję że jak dostaną fakturę zwrócą mi pozostałą część kaski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym taką rzecz zrobił bezgotówkowo. Oddajesz auto i po sprawie.

Będziesz się użerał z ubezpieczalnią. Wiem, sam się użerałem ale ja miałem więcej rzeczy rozbitych i było o co się targać z Wartą.

 

Oddaj auto do warsztatu i niech Ci zrobią to. Najlepiej do ASO Nissan, bo skoro nie ma w ogóle zamienników to tylko serwis. Auto zastępcze dostaniesz na pewno. Ja bym tak właśnie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...