Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko fotochromatyczne


markus351
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja mam z II na zdjęciach te szare to czarne na alle.. Jest oferowane jako z qq .z laguny III jest identyczne jak to czarne tylko nigdzie nie znalazłem czy ma diodę od dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, będę szukał od Laguny, bo ceny tych do QQ są bardzo zawyżone. Ty dałeś 20, czy 220zł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko przetestowane Będzie pan zadowolony

Ja kupiłem w ciemno zanim się upewniłem że będzie pasować jak za taką cenę

Tylko kupuj z obudową bo same obudowy chodzą po 4do 5 dyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie widziałem że są też bez obudowy :-)


Tak, właśnie widziałem że są też bez obudowy :-)


Znalazłem za 50zł. Na zdjęciach wygląda, że jest w dobrym stanie i jest obudowa i nawet dwie wtyczki. Coś mi się wydaje, że to z jakiejś lepszej wersji z czujnikami ultradźwiękowymi od alarmu :D
Teraz jeszcze głupie pytanie na koniec: Czy pisząc, że lusterko ściąga się w dół, to mieliście na myśli całą obudowę, tą która jest przy szybie? I chodzi o przesunięcie jej w dół szyby, a nie w dół (w kierunku lewarka biegów)? Czujnik deszczu jest zamontowany osobno i nie jest połączony ze starą obudową?

Sorki za banalne pytania, ale nie chcę czegoś uszkodzić, bo to może zaboleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała obudowa w dół szyby. Czujnik deszczu nie jest przymocowany do obudowy, ale niech to potwierdzi kolega MisilYE, moje lusterko montowano w ASO.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :) Tak trochę podotykałem moje lusterko, to obudowa jest dość luźno, ale jak jest faktycznie, to dowiem się, jak już przyjdzie czas na całkowity demontaż starego zwierciadła :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie w dół i zejdzie.czujnik deszczu jest przymocowany do szyby

007ed31a740527fee684f63644ad9169.jpg

4b76efce4074237598f4be4dbcfab8d6.jpg

Tu masz zdjęcie szyby zuchwytem do lustra i pod nim mocowanie do czujnika.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Myślę, że sobie poradzę, nie takie rzeczy się robiło:D Jeżeli mam kogo zapytać, to wolę to zrobić niż później rozpaczać nad uszkodzonym elementem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś takiego z Nissan'a P12 będzie się nadawać? Lusterka z P12 są chyba najtańsze w zakupie i dostępne w kolorze czarnym.

 

post-88157-0-07241200-1447454397_thumb.jpg

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale szczujecie tymi lustrami , chyba będę musiał pomyśleć u siebie nad takim , bo wkurzają mnie te durnoty z zenonami co siedzi na tyłku i wali po oczach , albo nakładzie do bagażnika różności , a nie opuści świateł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z P12 są od 20zł, sprawdzę dzisiaj jak wygląda moje od środka i zobaczę co może podpasować. Renault odpada bo produkuje tylko w jasnej wersji plastiku, a mnie to nie pasuje, za bardzo się gryzie z czarną emalią na szybie.

 

Jak zdjąć zwykłe lusterko? Jego obudowa nie jest dzielona na 2 części tak jak to pokazano na instrukcji demontażu lusterka fotochromatycznego.

 

post-88157-0-31418700-1447503281_thumb.jpg

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa zwykłego lusterka nie jest dzielona na części.

 

post-28355-0-96942500-1447514881_thumb.jpg

 

Kilka postów wyżej jest napisane jak je zdjąć. Jest też lusterko w czarnej obudowie, takie samo jak do QQ ale bez diody oświetlającej dół kabiny. Nie wiem od jakiego auta, albo od Renault, albo od jakiegoś modelu Nissana.

Edytowane przez bambus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też lusterko w czarnej obudowie, takie samo jak do QQ ale bez diody oświetlającej dół kabiny.

 

To ori lusterko fotochromatyczne do QQ ma diodę doświetlającą kabinę? Miałem coś takiego w poprzednim aucie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś lusterko.

Miało być coś takiego:

post-59114-0-76114000-1447774661_thumb.jpg post-59114-0-83532000-1447774662_thumb.jpg

 

A przyszło: post-59114-0-32883900-1447774905_thumb.jpg

Po prostu rewelacja :mad:
 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne lusterko, takie samo jak oryginalne do QQ, tylko szare i bez diody oświetlającej kabinę. Trochę się sfatygowało w transporcie i brakuje części obudowy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić, czy nie jest porysowana obudowa i czy nie ma skaz na szkle. Jeżeli da się oczyścić - ruszyć sprzedającego, niech przyśle brakującą część obudowy. Jeżeli jest zniszczone - odesłać i wysmarować negatywa. Warto jeszcze podpiąć pod akumulator i sprawdzić czy działa.

Edytowane przez bambus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...