Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2018 o 12:36, Pavllo napisał:

 

kontaktowałem się z 'dostawcą'. działa tylko w wersji z automatyczną skrzynią biegów. podobno mają wersję dla manualnej skrzyni biegów 2w1 tj. blokowanie drzwi + domykanie okien, ale nie dostałem jeszcze linku od sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiło się coś takiego. współpracuje z manualną skrzynią biegów, tyle, że nie jest podłączane przez OBD a przez kabel sygnałowy hamulców. Warto?

https://www.aliexpress.com/store/product/Car-Auto-smart-window-lifting-speed-lock-for-NIssan-Qashqai-X-Trail-Murano-Car-Power-Electric/4382042_32950353027.html?spm=2114.12010608.0.0.561e1967w7M7zT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i warto,jest tylko jedno ale,...z aliexpresu nie zawsze przychodzą dobre części.Miałem tak w poprzednim modelu gdzie chcialem założyć automat do szyb,nie dało się,nie reagował na podawane impulsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pośrednio jako QQ

ale czy macie jakieś sprawdzone cisnieniomierze do kół poza tymi ze stacji.

CZy są jakieś " markowe" lub sprawdzone firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tz1609 napisał:

Hej...i cena do przyjęcia! A tu: https://toptun.pl/chlapacze-nissan-qashqai-2017-oem-p35260# są dużo droższe....niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie...Kaśce zafasowałem wczoraj takie kły...

132977309_ky003.thumb.jpg.35c9a8c05c26ca9321319176db81f61d.jpg

Zajęło mi to 2h bez zdejmowania zderzaka,czego chętnym na taki zabieg nie polecam.Ja robiłem to po zdjęciu kół,odpięciu połowy nadkoli i odpięciu całego przodu dolnej osłony silnika.Mimo to robota i tak była prawie na macanie....:D ale jak się ma wprawę jakby to powiedział sir Colins to się da radę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JACKO29 napisał:

A ja sobie...Kaśce zafasowałem wczoraj takie kły...

 

Zajęło mi to 2h bez zdejmowania zderzaka,czego chętnym na taki zabieg nie polecam.Ja robiłem to po zdjęciu kół,odpięciu połowy nadkoli i odpięciu całego przodu dolnej osłony silnika.Mimo to robota i tak była prawie na macanie....:D ale jak się ma wprawę jakby to powiedział sir Colins to się da radę :D

 

Rozumiem, że wymieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,a co ciekawe to za zderzakiem z prawej strony jest wolna kostka z wyglądu ,wypisz wymaluj jak pod instalację PDC do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego potrzebne jeszcze okablowanie,żeby włączyć się w instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam,że kostka,gniazdo,która jest za zderzakiem tuż przy wymienionej przeze mnie kratce jest od instalacji czujników.Ale żeby włączyć w nią czujniki potrzebna jest dodatkowa wiązka,którą połączysz czujniki i wepniesz się w tą wymienioną przeze mnie kostkę gniazdo.Takie wiązki są na allegro  w cenach od 30 do 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu mam .Dołożone przez serwis.A czy przód można aktywować? Nie myślałem nad tym,bo z przodu mi nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ja kamer nie mam więc nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, JACKO29 napisał:

Z tyłu mam .Dołożone przez serwis.A czy przód można aktywować? Nie myślałem nad tym,bo z przodu mi nie potrzebne.

Z ciekawości za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujniki fabryczne , a kamer nie mam.

Więc nie mają nic do tego....

Przy fabrycznych mam wizualizacje między zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czech napisał:

Z ciekawości za ile?

To był gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...