Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MirekCC i JasiQ posty usunięte.Następne personalne wycieczki poskutkują banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Ehhhh... i mnie wczoraj dopadła niewdzięczność narodu zmotoryzowanego..jakaś p!@#$%^&a wgniotła mi tylny zderzak,nieznacznie,ale jest.Wyskoczył ze ślizgu,urwany jeden zaczep na listwie nadkola i niewielkie dwie rysy na czarnym zderzaku koło zaślepki śruby.Wczoraj to wszystko naprawiłem,zostały tylko rysy na później...ale przy okazji zobaczyłem że tylne klocki wołają o wymianę,została cienka skórka.Pochwalcie się jak wymienialiście,to na jakie? Nie chodzi tu o cenę,bo rozpiętość jest duża (40-do ponad 300) tylko o ścieranie hałas przy hamowaniu(pisk) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka

Ja wymieniłem przód przy 20 k km. Gdy pokrzywiły się ori.
Obecnie 108 kkm.
TEXTAR. Zestaw.
I jeszcze istnieją.
Ale jest popiskiwanie w lecie.

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód to mam Zimmermanny,ale mnie chodzi o tył.Ale dzięki,jak mówisz że popiskują to TRW odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKu - pomyłka - mam textary :)

popiskują .

TRW miałem we fiacie z tyłu - ale - dosłownie pod koniec użytkowania - wykruszyły się.

Kiedyś - ale to na prawdę kiedyś miałem lucasy i także piszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu zmieniłem przód na ATE.
Bez najmniejszych zastrzeżeń.
Dwa miesiące temu przyszła pora na tył i też kupiłem ATE.
Ponownie bez zastrzeżeń.
Wymieniając tylne klocki nie podłączaj żadnego komputera tylko po wypięciu wtyczki, na styki zacisku daj 12V aż się tłoczek schowa.
Jak pomylisz biegunowość to zacznie się wysuwać i wtedy uważaj żeby nie wypadł.
I tyle różnicy pomiędzy zwykłym a elektrycznym ręcznym.

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też nad ATE bo miałem cały zestaw w NOTE i było ok.Ale polecono mi też ceramiczne QUARO,nie piszczą ,nie pylą dobrze pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem ceramikę bo to najlepiej z tarczą wymieniać żeby był pożądany efekt.
Więc poszedłem w ATE i jestem zadowolony. Nie piszczą i pylenie też jest niezauważalne. Poprostu fajne klocki.

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Fajny dodatek. Nic nie wpada pod fotel i telefon ma wygodnie. Prawy trzeba będzie trochę poszerzyć w przedniej części bo fotel jeszcze nie "rozgnieciony".

1710913632641.jpg

IMG_20240319_162446.jpg

Edytowane przez romeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sluchajcie wiem, ze to nie wlasciwy post ale pilna sprawa , czy ktis moze orientuje sie ktory bezpiecznik w J11 2017rok odpowiada za klakson ? Pilnie

mysze wylaczyc klakson bo na kazdym zakrecie zonie trabi a nie ma mnie w kraju i jedyna opcja wyjecie bezpiecznika  poki nie wroce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej pójdzie wyjąć wtyczkę z klaksonu.W komorze silnika blisko zbiornika do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...