Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan primera p12 2003, 1,8, kombi, benzyna, problem z radiem


Gość orlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowicze jestem nowy tzn. niedawno kupiłem Nissana primere (jak w temacie) jednak radio fabryczne nie łapie radiostacji, grzebałem w ustawieniach i nic, teraz nie wiem czy szukać nowego radia czy da się coś z tym zrobić... głośniki itp sprawne bo z CD muzyka leci. Radio do wymiany czy może coś się namieszało???


jeszcze jedno pytanie do posiadaczy p12, nie wiem jak to wytłumaczyć gałka biegów podczas jazdy "lata" na lewo i prawo, to tak ma byc? biegi wchodz bardzoooo lekko a gałką mogę się bawić uderzając na boki, wcześniej miałem mitshubishi carisma(wiec tez Japan) i gałka była sztywna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwigni zmiany biegów nie powinna latać na boki. Sprawdź cięgna, mogło wylecieć zabezpieczenie, lub jakaś sprężyna w podstawie mechanizmu zmiany biegów. Co do radia, może padł wzmacniacz antenowy, ale nie mam tak naprawdę pojęcia czy w P12 takowe urządzenie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Mario151070

Witam wszystkich.

Mam podobny problem z radiem Nissan primera 1,8 stw, tylko że u mnie raz działa, raz nie. Tez nie mam pojęcia o co chodzi, może ktoś pomóc?

Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
...........

jeszcze jedno pytanie do posiadaczy p12, nie wiem jak to wytłumaczyć gałka biegów podczas jazdy "lata" na lewo i prawo, to tak ma byc? biegi wchodz bardzoooo lekko a gałką mogę się bawić uderzając na boki, .......

 

gałka powinna być sztywna (prawie), a jaka to skrzynia 5 czy 6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...