Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zwierzaki pod maską


zibiarnold
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ten temat jeszcze żyje ,,, masakra .

 

Finalnie mam wniosek

 

Idz do środka lasu znajdź mrowisko największe jakie znajdziesz  usiądź gołym tyłkiem na nim i stwierdź niech mrówki się wyniosą bo to twoje miejsce parkingowe od dziś i uznaj je szkodnikami bo cię gryzą w D...@#$@#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten temat jeszcze żyje ,,, masakra .

 

Finalnie mam wniosek

 

Idz do środka lasu znajdź mrowisko największe jakie znajdziesz  usiądź gołym tyłkiem na nim i stwierdź niech mrówki się wyniosą bo to twoje miejsce parkingowe od dziś i uznaj je szkodnikami bo cię gryzą w D...@#$@#

To mi juz pod demagogie podchodzi.

Pewnie kurczakow, indykow, krolikow tez nie zjadasz. A nie, myle sie, zjadasz, tylko, ze kupujesz juz wypatroszone, a to pochodzi ze specjalnych fabryk gdzie sie juz gotowe do spozycia produkty przypominajace zwierzeta wytwarza...

 

Zejdzmy na ziemie. Takie sa koszta istnienia cywilizacji niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zejdźmy na ziemię"..... tak , zejdźmy i popatrzmy na nią - póki mamy jeszcze na co...

Doceńmy każdy skrawek zieleni, który nas otacza... najlepiej zróbmy zdjęcia - dla naszych wnuków....dla potomnych...

 

Każdy postępuje według swojego sumienia....

 

Tutaj nie chodzi o to, żeby z założonym rękoma patrzeć jak np. kuna niszczy nam samochód - ale o to , aby w sposób humanitarny się jej pozbyć, tzw. domowymi środkami :)

A nie wnykami, trucizną czy innymi śmiercionośnymi wynalazkami...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanowiłeś się może - dlaczego te " szkudniki" podchodzą coraz bliżej osad ludzkich... czemu szukają schronienia pod maską samochodu , a nie w dziupli na drzewie , norze, itp ?

 

Ja nie mam co się zastanawiać nad szkudnikami bo 3 lata walczyłem z szczurami szkudnikami- polecam film Szczurołap z 86r :spoko:

Skyller żaden szkudnik nie pcha się do komory silnika domu gdzie kolwiek aby się schronić !

Tylko pcha się tam aby 4 metry kabla razem z  wyciszeniem opier.........

Dla ciebie szkudnik to takie samo wspaniałe zwierątko jak zajączek sarenka i jeżyk z jabłkiem na grzbiecie .

Szkudnik to szkudnik i tępić go trzeba wszystkimi dostępnymi środkami na rynku. 

A najlepszą bronią na szkudnika w rękach tubylca to  były widły  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - musimy sobie dubeltówki kupić - aby odstrzelić te sarny, które do Nas podchodzą...

poza tym , ja muszę jeszcze zlikwidować psa - bo dołki kopie na podwórku, w domu sierść gubi i czasem kapcie obgryza - "szkudnik"...na 100%

koty od sąsiada również - bo śpią pod moim samochodem , czasem na ...

chomika od syna - też , najlepiej utopić w wc..... bo gdzież takiego "szkudnika" trzymać w domu....

aaa .... wróble i inne ptaki  też do kasacji, bo z wdzięczności, że całą zimę je dokarmiam - czasem obs...marują mi samochód....

 

Edek - ja nie "każę" Ci kochać szczurów, bo wiemy doskonale jak te gryzonie zapisały się na kacie ludzkiej historii...

 

Nie mam 5 lat i wiem co to SZKODNIK.... jakie są następstwa jego działalności i jak uciążliwe jest to dla człowieka...

Nie musisz mi tłumaczyć takich rzeczy :)

 

Tutaj mówimy o kunie - która jest pod ochroną w niektórych krajach.... i którą można przegonić , zniechęcić do dewastowania samochodu - bez konieczności jej zabijania....

Przypominam / informuję ,że okres polowań na kunę w Polsce - trwa od 1 września  do 31 marca.....!!!!

Ot i wszystko.

 

Jeśli możesz- rozwiń tę swą złotą myśl i wytłumacz mi, czego dotyczy to zdanie  :

 

A najlepszą bronią  na szkudnika w rękach tubylca to  były widły "

 

Jaki tubylec i  na co / kogo z widłami?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Albo nieee..... lepiej nie odpowiadaj , NIE pisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie troska niektorych o zdrowie i zycie zwierzakow :) Ja problemu nie mam ale gdybym mial to mysle, ze nie martwilbym sie czy stosuje sposob usmiercajacy winowajce czy tez nie. Jak to ktos napisal, wnyki na cienkim drucie najlepsze :D

Na ciebie bym wnyki założył tylko na drucie kolczastym. :fish:

Edytowane przez gruby357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyler ale głupoty wypisałaś z tymi zwierzętami domowymi ,bo żaden to szkudnik  :D

Pisałem nie zrównuj miłości do swoich zwierząt jak i  szkudników  bo szkudnika nie można kochać ani nawet szanować .

Ciekaw jestem jak tobie by kuna zdemolowała komorę silnika czy też tak cieple i czule byś ją kochała i jeszcze pewnie pogłaskała co zrobiła :spoko:  

A widły były na wszelakie szkudniki w rękach tubylców co coś szkudziły albo miały zamiar szkudzić i niszczyć szczury myszy,,lisy,kuny,łasice itp.

Dla mnie kuna to szkodnik dla wielu wspaniałe zwierzątko do kochania i głaskania .

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyler ale głupoty wypisałaś z tymi zwierzętami domowymi ,bo żaden to szkudnik  :D

 

 

No raczej....

Ty na serio to wziąłeś?!

 

Chociaż -  drogą dedukcji dochodzę  ,że Twoje określenie "szukdnik" (którego notabene nie ma w SJP ) pochodzi od słowa "szkudzić" (gwara - czegoś szukać, plądrować) - więc te zwierzątka wymienione przeze mnie - są poniekąd szkudnikami ;)

Natomiast - dyskusja dotyczy SZKODNIKÓW , czyli - jak wymieniłeś : "szczury myszy,,lisy,kuny,łasice itp."

 

Ja pasuję.... bo Ty wiesz najlepiej....i nikt Cię nie przekona do zmiany zdania, opinii

mało tego - Ty wiesz lepiej ode mnie , co ja myślę :P

Pozzdro, Edek  :wave: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek,kuna nie jest szkodnikiem!!! To ,że zrobi jakiś kipisz wynika z jej potrzeby ciągłego gryzienia i ruchliwości,ale nie jest szkodnikiem!!!Za zabicie kuny są dość dotkliwe dla kieszeni konsekwencje!!!

Raz zadomowionej kuny nie usuniesz!Na jej miejsce przyjdą inne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie te głosy kuchania tak modnego dzisiaj zdenerwowały ,miłość do zwierząt ja rozumiem i szanuje.

Ale ludzie kochać szczura z kuną no i może karalucha  no dekiel się po niektórym się lasuję :)

Pozdrro Skyller   :wave:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty usunięte z powodu stanowczego naruszenia zasad dyskusji.Wróćmy panowie do tematu zwierząt pod maską a nie tego czy ktoś lubi czy nie klękać w kościele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz koncze udzila w tej dyskusji. Problemu na szczescie nie mam ze szkodnikami wiec i dylematu tez nie. Bye :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Nie sądziłem, że wywoła ona takie emocje. Chciałem uzyskać podpowiedzieć na rozwiązanie problemu. Dzięki Wam mam kilka pomysłów, które wykorzystam i nie omieszkam podzielić się rezultatami. Bambus dziękuję za linka

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Nie sądziłem, że wywoła ona takie emocje. Chciałem uzyskać podpowiedzieć na rozwiązanie problemu. Dzięki Wam mam kilka pomysłów, które wykorzystam i nie omieszkam podzielić się rezultatami. Bambus dziękuję za linka

Pozdrawiam wszystkich.

 

:D U Nas często burzliwe dyskusje mają miejsce ;):D

Miejmy nadzieję,że któraś z porad okaże się skuteczna...

Czekamy na wieści z "pola bitwy" ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj ! Co to kuna może narobić ! ;)

... nawet posty "wygryzła" ? :D

Jadę w maju do Kudowy Z. a tam już mi się 'taka" dobierała ...

Na początek smakowała delikatnie wygłuszenie maski a teraz to nie wiem ...

kogo posłuchać ? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 2011- posłuchaj głosu sumienia jeśli takowe posiadasz do szkodników :D  

 

 

Znowu prowokujesz, czekasz chyba na kolejną reprymendę do Skyller  :bicz:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi Skyller.Nie ma zgody na nawoływanie na forum do niepotrzebnego męczenia zwierząt w imię własnego widzimisię!

Edward,hamuj się z tego typu wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazzi tam u ciebie w Oberschlesien dla kun na noc pewnie pełne michy żarcia wystawiają przed samochody nie  :D

Widzisz u nas w dzikim kraju dzikie obyczaje znieczulica okropna   :)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz zachód to zachód nawet szkodniki leżą najedzone na trawnikach i oglądają gwiazdy nocą  :)

A u nas szkodnik głodny i dziecko w szkole taka zielona wyspa dobrobytu !!

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że w moim przypadku kostka "domestosa" w pończosze zadziałała.

Szczurek chyba się przejadł a później mu się zasnęło - na zawsze :-)

post-90655-0-15743200-1429132707_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie teraz kuchający zwierzątka kochane się oburzą :mad: 

Jak tak mogłeś nakarmić szczura domestosem było wieszać pędo kiełbachy przy silniku   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tak inteligentny gryzoń chciał zjeść domestosa - pewnie go wypościłeś ? :D  "Ciężko" takiego nakarmić dobrą wędliną faszerowaną trucizną . Ale jeśli się go pozbyłeś to najważniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej musiał już być wcześniej podtruty,strasznie zmaltretowany jest.

Edziu,szczur,to zupełnie inna nacja niż kuna czy norka,więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...