Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blokady drzwi : super lock / automatyczna po odpaleniu


jackowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to jest z blokadą drzwi. Wg. instrukcji po naciśnięciu przycisku na kluczyku ze zintegrowanym pilotem powinny się blokować klamki wewnątrz. Czy w ten system wymaga jakiejś kalibracji lub aktywowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oplu działało to jak dwa razy wcisnąłem przycisk od zamykania na pilocie. Może w qashqaju też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nissanie blokada super lock o ile ją masz jest aktywna cały czas. Jak zamykasz drzwi z pilota lub zewnętrznego przycisku od razu blokuje drzwi i nie można ich otworzyć od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez liftem tak jest, bo u mnie można otworzyć drzwi od środka.
Pewnie kolejne głupie wymysły ue :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez liftem tak jest, bo u mnie można otworzyć drzwi od środka.

Pewnie kolejne głupie wymysły ue :(

Z tego wynika że nie masz systemu Super Lock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekaw jestem czy można moduł dokupić do tego i czy sama instalacja wystarczy czy trzeba coś przerabiać w siłownikach zamków. Jeśli ktoś się orientuję to na piszcie gdzie dokładnie jest miejsce takiego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy można moduł dokupić do tego i czy sama instalacja wystarczy czy trzeba coś przerabiać w siłownikach zamków. Jeśli ktoś się orientuję to na piszcie gdzie dokładnie jest miejsce takiego modułu.

Blokadę aktywować można za pomocą kluczyka, więc raczej nie jest to dodatkowy moduł a centralny z taką funkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, ale jak ją można aktywować? Jakoś dodatkowo kluczykiem w zamku drzwi kierowcy, czy jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, ale jak ją można aktywować? Jakoś dodatkowo kluczykiem w zamku drzwi kierowcy, czy jak? :)

Według instrukcji patrz foto. Jak nie działa to znaczy że nie ma funkcji Super Lock.

post-98110-0-26553500-1461530059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

 

Poszukuję informacji w jaki sposób uruchomić automatyczne zamykanie drzwi po ruszeniu samochodem ( zakładam,że coś takiego jest dostępne w tego typu samochodzie ). Czy ktoś zna sprawdzony sposób ?Być może jakas kombinacja przycisków ? Niestety w instrukcji niczego nie znalazłem na ten temat. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdr.

Doniuone

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temat / pytanie/ połączony z istniejącym już.

Edytowane przez Skylimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie (wyłączenie) tej funkcji jest opisane na stronie 3-12 instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie (wyłączenie) tej funkcji jest opisane na stronie 3-12 instrukcji.

 

Niestety ale na tej stronie nie ma nic o tym jak włączyć automatyczne blokowanie drzwi po ruszeniu samochodem. Chyba,że mamy inne instrukcje.

Jesteś w stanie podać info jakie jest u Ciebie w instrukcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z instrukcji;

 

Włączanie i wyłączanie funkcji blokowania drzwi w czasie jazdy.

1. Otwórz drzwi

2. Przekręć wyłącznik zapłonu na pozycję ON

3. Włączanie

Naciśnij i przytrzymaj część "LOCK" przełącznika zamka drzwiowego (1) przez 5 sekund.

    Wyłączanie

Naciśnij i przytrzymaj przez 5 sekund przełącznik centralnego zamka od strony"UNLOCK"(1)

4. Rozlegnie się sygnał dzwiękowy potwierdzający wyłączenie.

Raz aktywowana funkcja blokady drzwi w czasie jazdy będzie włączona podczas każdej następnej podróży.

Edytowane przez Yan_2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z instrukcji;

 

Włączanie i wyłączanie funkcji blokowania drzwi w czasie jazdy.

1. Otwórz drzwi

2. Przekręć wyłącznik zapłonu na pozycję ON

3. Włączanie

Naciśnij i przytrzymaj część "LOCK" przełącznika zamka drzwiowego (1) przez 5 sekund.

    Wyłączanie

Naciśnij i przytrzymaj przez 5 sekund przełącznik centralnego zamka od strony"UNLOCK"(1)

4. Rozlegnie się sygnał dzwiękowy potwierdzający wyłączenie.

Raz aktywowana funkcja blokady drzwi w czasie jazdy będzie włączona podczas każdej następnej podróży.

 

Dzięki za info ale niestety u mnie nie działa. A jak u Ciebie ? Nie było z tym problemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

 

Poszukuję informacji w jaki sposób uruchomić automatyczne zamykanie drzwi po ruszeniu samochodem ( zakładam,że coś takiego jest dostępne w tego typu samochodzie ). Czy ktoś zna sprawdzony sposób ?Być może jakas kombinacja przycisków ? Niestety w instrukcji niczego nie znalazłem na ten temat. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdr.

Doniuone

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temat / pytanie/ połączony z istniejącym już.

 

Witam Automatyczna blokada drzwi wlancza sie tak...zamknij drzwi,wloncz zaplon,nacisnij wyloncznik zamykania drzwi /ten kolo recznego hamulca/ i trzymaj asz uslyszysz sygnal. to jest jakies 6 sekund. i gotowe.

Deaktywacja - to samo tylko wyloncznik na otwarcie. przy predkosci 10km zamki same sie zamykaja ,od srodka otwierasz raczka. sorry u mnie nie ma polskiej klawiatury. Ruski. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...