Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia?


Gość pepe666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wymianą radia fabrycznego na inne (zależy mi na mp3). Czy ktoś wymieniał i jak to wygląda? Czy działa sterowanie z kierownicy?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

ACCENTA 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,ale po co to cała "gimnastyka".czy radio jest przykrecone do całej tej "konsoli"(od środka).było by to dziwne ponieważ w radiu znajduja się cztery dziurki,które służą do wyjmowania radia specjalnymi wyjmakami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki złodziej połaszczy ci się na takie "safari" montowane fabrycznie,skoro dobrego szklaka można kupić już za 500zł.

 

[ Dodano: Nie 29 Kwi, 2007 20:40 ]

a swoja drogą jak bym montował coś lepszego to zajnwestował bym w karte pamięci i rączkę do zabierania radyjka ze sobą.a jak ktoś tego nie chce robić to radze nie stosować takich manewrów jak przykręcanie radia od środka.

kumplowi w nowiutkim mondeo jak nie mogli "wyrwać radia" to ze złości pocharatali mu tapicerkę nożem.

ja osobiście wolałbym stracić grajka niż wymieniać foteliki!

 

[ Dodano: Nie 29 Kwi, 2007 20:41 ]

acha zapomniałem że z radyjka już nie miał pożytku :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ale czy radio standardowe pasuje do otworu po nissanowskim "szpulowcu"... cos mam wrazenie ze nissanowskie jest wyzsze<hm>jesli tak to czy trzeba cos dokupic do zamontowania standardowego

nio i czy wszytkie kostki pasuja bez problemu nio w koncu jestesmy w unii:) wiec chyba tak...pozdrawiam klinek... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio i radyjko zmienione na ładnego alpinka z pomaranczowym czyt. bursztynowym podswietleniem.wtyczki standard iso antena tez pasuje bez przejsciowki ...nio ale te 4 sruby mocujace radio fakt nie do urwania jedna musiałem rozwiercic nie wiem czym to radio wkrecali chyba pistoletem od wulkanizatora<h :P ahaha>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...