Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia?


Gość pepe666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

radyjko zmieniłem na alpinka z bursztynowym podswietleniem a sterowania z kierownicy nie mam chyba na szczescie w moim przypadku...nio to poszukam jakis milych dla ucha i portfela głosników...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro nie mam sterowania z kierownicy?? chyba ze da sie załozyc chociaz to pewnie kosztuje i jak czytałem juz gdzies nie zawsze działa.. tak wiec radyjko mam ładne i pachnace czas zerknac za głosnikami... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóz wydaje sie jednak ze mam 4 głosniki w moim notesie a "tłitery" zintegrowane z głosnikiem

nio nie znalazłem miejsca na wyskokosci luterek gdzie mógłby sie znaleźc owy "tłiter"...tak wiec chyba zwrotnice nie znajda u mnie zastosowania...a jesli ktos zna konkretny rozmiar głośnika w notku tzn srednica i głębokosc to poprosze o dane znalazłem i 16 cm i 18 cm i co wybrac?? :/ a no i jeszcze jedna kwestia skoro beda tłitery w przednich głosnikach to chyba z :P tyłu nie ma potrzeby na głosnik dwudrozny<hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak teoretycznie gwizdek powinien byc w słupku czy jak pisałes na wysokosci lusterek o ile pamietam ale masz tam jakies otworki siateczki cos co by wskazywało na to ze tam jest gwizdek?? bo wiercic otwory pod nie to troszke ryzyko poza tym gwizdki sa czarne ja mam srodek jasny bez popiel itp tak wiec hmmm sam juz nie wiem byłbym oczywiscie za zwrotnicami i oddzielnymi głosnikami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja nie mam wychodzi na to ze w mojej Visia wersji radyjko jest jako opcja (szok) a to znaczy ze ma 4 głosniki jest w wykazie wyposazenia wersji Acenta i Tekna maja po 6 szt:(

mam prośbe jezeli mozesz to fotke tych tweeterów w słupku chetnie obejrze...

głosniki chyba 16,5 cm maja w serwisie nie wiedza a wymieniali tylko w micrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś z Was ma może radio Note z funkcją Bluetooth i mozliwością pdłączenia mp3?

Jak działa?

 

A co dokładnie chcesz wiedziec? Bo mamy dwie sztuki Note'a w salonie (plus jeden jako auto testowe) w kodzie modelowym 2008 z bluetooth i z wyjściem AUX i mogę sprawdzić co nieco. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A jak wygląda sprawa podłączenia AUX do oryg. radia Nissana? Chodzi mi o to, czy wymieniając radio na inne z wejściem AUX mogę wykorzystać oryginalne gniazdo umieszczone w schowku pod szybą? Czy też ten AUX jest na stałe przymocowany do radia Nissanowskiego i bez ucięcia kabelka się nie obejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie!

 

Ja bardzo bym chcial do swego oryginalnego radia (ze zmieniarka 6-plytowa) podlaczyc przez AUX Ipoda. Na stronie Blaupunkta oczywiscie jest cos do AUX, tylko nie wiem, czy to jest wykonalne...

 

ANY HELP?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...