Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Lusterka zewn. różnice?


siutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jakiś łoś w nocy zrobił sobie z mojego auta worek treningowy, przez co muszę teraz szukać lusterka zewnętrznego (od pasażera)

moje pytanie brzmi czy lusterka z wersji P11 przed i po lifcie różnią się między sobą?? chodzi o lusterko elektryczne.

Czy wszystkie lusterka sterowane elektrycznie były też standardowo podgrzewane?? czy są wersje (fabryczne) bez grzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jakiś łoś w nocy zrobił sobie z mojego auta worek treningowy, przez co muszę teraz szukać lusterka zewnętrznego (od pasażera)

moje pytanie brzmi czy lusterka z wersji P11 przed i po lifcie różnią się między sobą?? chodzi o lusterko elektryczne.

Czy wszystkie lusterka sterowane elektrycznie były też standardowo podgrzewane?? czy są wersje (fabryczne) bez grzania?

 

Zewnętrznie lusterka niczym się nie różnią , jak lusterko jest sterowane elektrycznie to jest też podgrzewane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio dokonywalem wymiany lusterek w p11 przed liftem. Lusterko z P11.144 jest identyczne co do budowy i wymiarow, wszystko ładnie pasuje. Ma ono inna wtyczke.po zamianie na wtyczke ze starej p11 wszystko dziala jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrznie lusterka niczym się nie różnią , jak lusterko jest sterowane elektrycznie to jest też podgrzewane .

 

Niestety nie mogę się z tym zgodzić ja mam P11.114 z elektrycznie sterowanymi lusterkami bez podgrzewania, więc na pytanie kolegi wcześniej były lusterka montowane seryjnie bez podgrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że podgrzewane lusterka to była opcja tak samo jako podgrzewane siedzenia

 

Ja mam podgrzewane lusterka a nie mam podgrzewanych siedzeń :D

A tak na poważnie to lewe i prawe lusterko mam podgrzewane, tylko chyba prawy wkład lusterka był dorabiany u szklarza lub jest taki orginalny, bo niema maty grzejnej a instalacja elektryczna pod grzanie jest.

Czy tez tak macie ze prawy wkład lusterka tak jakby przybliżał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprowadziłem swoje autko miało rozwalone jedno lusterko (lewe) , kupiłem od angola i co się okazało lusterko z angola miało 4 albo 5 przewodów a moje stare zepsute 3 tak więc podgrzewanie jak sądzę było w opcji ;)

Edytowane przez waichwaich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do podgrzewania lusterka jest osobny kabelek. Myślę że różnica wystąpiła miedzy modelami przed i po lift .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lusterko było od P11 tak wiec na bank była opcja z podgrzewanymi zwierciadłami ;) skoro moje nie są podgrzewane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w p11 (przed liftem) mialem niepodgrzewane lusterka. przy wymianie kupilem z podgrzewaniem, czy ktos sie orientuje z kad moge poprowadzic zasilanie do podgrzewania? wtyczka w aucie ma 3 przewody, od lusterka sa 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, właśnie straciłem lusterko i widze że od anglików lusterka są po pieniądzach.. Czy lewe nadaje się od Angola i da się normalnie z nim jeździć? w sensie że będzie w nim dobrze widać?

Edytowane przez bugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, właśnie straciłem lusterko i widze że od anglików lusterka są po pieniądzach.. Czy lewe nadaje się od Angola i da się normalnie z nim jeździć? w sensie że będzie w nim dobrze widać?

 

Witaj,

 

Lusterko od Angola ma inny kąt. Można zamontować i da się przyzwyczaić, choć musi być wychylone max do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...