Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Forum x-trail-uk.co.uk problem z rejestracją


pawelekm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam takie pytanko.

Czy ktoś z was ma konto na forum http://www.x-trail-uk.co.uk/index.php ?

Za chiny ludowe nie mogę utworzyć tam konta.

Przydałoby się chociaż zobaczyć załączniki z sekcji How To's.

Niestety za każdym razem podczas próby rejestracji na tym forum otrzymuję poniższy komunikat:

The e-mail address you entered is not allowed to be used.

 

Oczywiście wpisuję moje prawdziwe dane - również e-mail.

Jak tam się zarejestrować ?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

» Why can’t I register?

Witajcie,

 

Mam takie pytanko.

Czy ktoś z was ma konto na forum http://www.x-trail-uk.co.uk/index.php ?

Za chiny ludowe nie mogę utworzyć tam konta.

Przydałoby się chociaż zobaczyć załączniki z sekcji How To's.

Niestety za każdym razem podczas próby rejestracji na tym forum otrzymuję poniższy komunikat:

The e-mail address you entered is not allowed to be used.

 

Oczywiście wpisuję moje prawdziwe dane - również e-mail.

Jak tam się zarejestrować ?!

It is possible the website owner has banned your IP address or disallowed the username you are attempting to register. The website owner could have also disabled registration to prevent new visitors from signing up. Contact a board administrator for assistance.

 

wygląda to na ostatnią opcję czyli zablokowanie nowych userów z nieznanych względów. Może trzeba mieć angielski email?

 

 

 

sprawdziłem, musisz mieć angielski mail co.uk

 

można dać fikcyjny byle z gold.co.uk i da się przeglądać howto ale linkowanych już nie, ograniczone ale spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kogoś poprosić w Angli, a sporo nas tam wyjechało o założenie na google konta email i będzie po sprawie, adres będzie UK i będzie można odbirać pocztę w Polsce. No chyba że od razu z Polski można załozyć takiego emaila z UK niesprawdzałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kogoś poprosić w Angli, a sporo nas tam wyjechało o założenie na google konta email i będzie po sprawie, adres będzie UK i będzie można odbirać pocztę w Polsce. No chyba że od razu z Polski można załozyć takiego emaila z UK niesprawdzałem tego.

Można z PL, nie można tego ograniczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...