Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K12 - gdzie znajduje sie krokowy 1.2 16V


paulpk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli szukasz przepustnicy sterowanej silnikiem krokowym to jest to co zaznaczone na rysunku. Dostać się do przepustnicy można przez zdjęcie górnej części plastikowej obudowy, po ingerencji mechanicznej w przepustnicę należy przeprowadzić adaptacje , sprawia problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz przepustnicy sterowanej silnikiem krokowym to jest to co zaznaczone na rysunku. Dostać się do przepustnicy można przez zdjęcie górnej części plastikowej obudowy, po ingerencji mechanicznej w przepustnicę należy przeprowadzić adaptacje , sprawia problem.

 

Dzięki za odpowiedź, czyli wnioskuje że to na załączonej fotce jest w środku w przepustnicy ?

post-91628-0-25419000-1435030851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie . To jest elektrozawór sterowania faz rozrządu , zamontowany w pokrywie zaworów < aluminiowy dekiel > , sterowany przez sterownik silnika , w odpowiednim momencie puszcza olej na mechanizm w kole zębatym wałka rozrządu ssącego i przyśpiesza otwarcie zaworów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość popularna nazwa to " czujnik faz rozrządu " , Kolego czego szukasz ?

 

No na to pytanie już mi odpowiedziałeś, bo szukałem krokowego i wiem już gdzie jest..dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...