Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera INVITATION


Gość janik sunny n-13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-alu felgi 14"

- zderzaki z dokaldkami

- gril z chromowaną obwolutką

- elektrzyczne szyby

- szare ramki wokol zegarów

- klimatyzacja

- chromowane klamki

- elektycznie regulowane reflektory

- swiatla przeciwmgielne

- abs

 

Więcej nie pamiętam ale troche tego jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dorzucę, że była to seria kończąca produkcję P10-ek, od drugiej połowy 95 do 96.06, kiedy zakończono ich produkcję.

Bardzo dobrze wyposażona w standardzie, Coobcio zapomniałeś chyba jedynie o poduszce kierowcy.

 

Możesz się spodziewać rdzy w zagłębieniach klamek i przy łączeniu progów z tylnymi nadkolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rdza na 100%, kilku grupowiczów, łącznie ze mną ma ten problem.

 

Elektryczne szyby są niestety tylko z przodu. U mnie dodatkowo są napinacze pasów, tak przynajmniej wskazał ten rosyjski dekoder VINów.

 

Ogólnie, różnic wielkich porównując do wcześniejszych wypustów nie ma, troszkę fajniejsze osłony na zderzakach ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, zdaje się że gdzieś widziałem INVITATION z jedną poduszką.

 

Woj, a co tu rozwijać? Dzwona miał i tyle :?

 

no domyślam się, ale jego uśmieszek sugerował, że nie było tak strasznie. Ciekaw jestem jak działają takie napinacze, teoretycznie wiem.

 

Dzwon to nic przyjemnego, sam miałem, więc jak temat kogoś drażni, to zamykamy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapadki w pasach mają jakiś skąplikowany mechanizm oraz nabuj z łądunkiem wybuchowym, jak się to załancza to sila wybuchu naciąga pas z cholerną siłą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tez mam p10 1996 r PRIMERA INVITATION 1.6, szukam jaki pasek klinowy trzeba zalozyc, jezeli zna ktos specyfikacje paska, proszę o podanie z gory dzieki, a klamki faktycznie to zmora tej wersji, ale u mnie jeszcze niewychodzi rdza ;)

 

 

 

długość paska?

 

szerokość paska?

 

jeżeli możecie , pozdra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoją Primą. Możecie mi nieco przybliżyć tą ver. Invitation? Gdzie to można sprawdzić? Jaki to miało silnik? I ogólnie takie tam?

 

Mam takie wyposażenie jak wspomniał Coobico mniej więcej tj:

-alu felgi 14" (takie na takich okrągłych 5 nogach jak na mojej focie)

- zderzaki z dokaldkami (no niestety poprzedni właściciel miał dzwona i z przodu i z tyłu i zamontował IDIOTA! z przodu normalny wąski zderzak cały w kolor auta, a na tylnym też zamalował pod kolor ten czarny pas, nie wspominając już o niekompletnych i też pomalowanych listwach bocznych)

- gril z chromowaną obwolutką (utracono j.w. - siedzi zwykły)

- elektrzyczne szyby (są wszystkie 4)

- szare ramki wokol zegarów (chodzi że cała ramka pod szybką? jeśli tak to tak mam :P )

- klimatyzacja (jest, choć musze nabić na lato)

- chromowane klamki (no baaa.....)

- elektycznie regulowane reflektory (są tylko jeden gdzieś mnie w bok nawala bo regulacja w płaszczyźnie poziomej została zepsuta w "Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów" :zly:)

- swiatla przeciwmgielne (taaa... były oryginalne, ale po wypadku gościu w ten H*** zderzak dał takie ala POLONEZ :027: )

- abs (kopie po pedale że hej!)

 

,a do tego wszystkiego mam CZARNIUCHĄ SKÓRKĘ :diabel2:

 

no i rok produkcji 96

 

no i gościu zapewniał, że to jakaś nietypowa seria własnie która wychodziła ostatnia z taśmy, ale myslałem że to niby to SRi.

 

JAK TO JEST?? PORADZCIE?? PODPOWIEDZCIE!!

 

I gdzie ja dostane jakieś fajne zderzaki i listwy? :( Najlepiej tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...