Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Urządzenia elektryczne


Gość ozzy_pal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak np. włączyć radio lub opuścić szyby przy wyłączonym

silniku

 

Przekręcasz delikatnie kluczyk w stacyjce na pozycję "ON" ?

To chyba jest jeden taki "przeskok"....( silnika nie odpalasz ).

Bez kluczyka nie działa elektronika , typu :  szyby , radio...

Tak przynajmniej jest w normalnych samochodach  ;) Nie wiem jak to się ma w przypadku inteligentnych kluczyków ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręcasz delikatnie kluczyk w stacyjce na pozycję "ON" ?

To chyba jest jeden taki "przeskok"....( silnika nie odpalasz ).

Bez kluczyka nie działa elektronika , typu :  szyby , radio...

Tak przynajmniej jest w normalnych samochodach   ;) Nie wiem jak to się ma w przypadku inteligentnych kluczyków ...

W przypadku inteligentnych kluczyków naciśnięcie przycisku start jeden raz uruchamia radio, dwa razy pełna elektryka ( rzecz jasna bez naciskania sprzęgła bo odpalimy silnik).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nissanach brakuje trochę możliwości uruchomienia radia bez przekręcania kluczyka. Np pasażer siedzi dłuższy czas w aucie, chce umilić sobie czas, kierowca gdzieś wychodzi i klapa. No można oczywiście pasażerowi zostawić kluczyk, ale nie o to chodzi :) Kiedyś jeździłem Renault Clio III i tam fabryczne radio działało niezależnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do radia to nie problem,  trzeba zmienić zasilanie z ACC 12V+ tzw Power Accesory na ACC 12V+ Batery Permament

zazwyczaj jest to przewód w kolorze czerwonym lub różowym - nie wiem jaki kolor jest w Dżuku :-)

każdy elektryk to zrobi w 5 minut

 

z szybami sie nie da, można tylko założyć moduł samodomykania po zamknięciu zdalnym drzwi lub uzbrojeniu alarmu - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...