Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Samsung Galaxy S3 nie chce połączyć się z Nissan Connect 1


Ryw

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post, przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Qashqai'a z 2013 (model J10). Przy próbie połączenia poprzez Bluetooth'a telefonów Galaxy S3 i S4 Nissan connect odmawia współpracy. Ze strony Nissana pojawia się komunikat o błędzie parowania, ze strony Samsunga o odrzuceniu przez Nissana próby połączenia.

Co ciekawe, komunikaty pojawiają się przed wyświetleniem okna do wpisania PINu.

 

Pomoc Nissana potwierdza tylko, żę oba Samsungi są na liście kompatybilnych telefonów, ale oni nie mają pomysłu, co z tym zrobić.

 

Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł na rozwiązanie - będę głęboko wdzięczny. Na forach anglojęzycznych zgłaszane są podobne przypadki, ale jedyne komentarze to "A u mnie działa"  :ball:

 

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zainstalować w telefonie aplikację Bluetooth Auto Connect lub Bluetooth SIM Access Profile, Ale wcześniej spróbuj jeszcze wykasować pamięć Connect, może są już tam jakieś telefony, a może być tylko 5 sparowanych więcej nie połączy, jeśli jest czysta wyjm z telefonu baterię a potem włóż uruchom i spróbuj sparować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zainstalować w telefonie aplikację Bluetooth Auto Connect lub Bluetooth SIM Access Profile, Ale wcześniej spróbuj jeszcze wykasować pamięć Connect, może są już tam jakieś telefony, a może być tylko 5 sparowanych więcej nie połączy, jeśli jest czysta wyjm z telefonu baterię a potem włóż uruchom i spróbuj sparować.

 

Dzięki. Wykasowałem listę, wyjąłem baterię ale nic nie pomogło. Obie te aplikacje wymagają pierwszego, ręcznego połączenia - a z tym właśnie jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon, by połączyć się z Nissan Connect, musi obsługiwać Bluetooth;    B TCorev l.2, Hands-FrePe rofilev 1.0o razO biect PushP rofilev 1.O)

Nissan Connect występuje w tym przypadku jako zestaw słuchawkowy. Powinieneś po włączeniu menu w telefonie wybrać ustawienia, potem włącz bluetooth, zaznacz opcje widoczności dla innych urządzeń, Dotknij, zaznacz, nazwę urządzenia GT-I9300, wybierz skanuj i w tym czasie włącz wyszukiwanie w Nissan Connect. Jeśli się połączy wpisz kod 1234. jeśli nie połączy się a na telefonie wyświetli Ci się Nissan Connect to kliknij by sparować. Powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon, by połączyć się z Nissan Connect, musi obsługiwać Bluetooth;    B TCorev l.2, Hands-FrePe rofilev 1.0o razO biect PushP rofilev 1.O)

Nissan Connect występuje w tym przypadku jako zestaw słuchawkowy. Powinieneś po włączeniu menu w telefonie wybrać ustawienia, potem włącz bluetooth, zaznacz opcje widoczności dla innych urządzeń, Dotknij, zaznacz, nazwę urządzenia GT-I9300, wybierz skanuj i w tym czasie włącz wyszukiwanie w Nissan Connect. Jeśli się połączy wpisz kod 1234. jeśli nie połączy się a na telefonie wyświetli Ci się Nissan Connect to kliknij by sparować. Powinno się udać.

Przećwiczyłem to razy kilka - i nic. Problem dotyczy wyłącznie Samsungów, LG łączy się od razu i bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiele osób ma problemy z tym telefonem. Ja osobiście korzystam z LG i Sony, Samsung starszej generacji łączył się bez problemu. Żona ma Galaxy Core sprawdzę jak to się łączy ale, z racji wysokiej temperatury po niedzieli spróbuje. Musisz próbować do skutku. Może reset radia w aucie da jakiś efekt, no i zalecane jest też resetowanie, przez wyjęcie baterii, telefonu.


A nie próbowałeś podłączać telefonu przez  jacka lub USB, by muzyki słuchać. Może tam jest zapisany i przez BT nie widzi go....???  


Żona ma galaxy, ale  core, paruje i łączy się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...