Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nisasn Sunny, głosniki


marycha_777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem szczęśliwym posaidaczem Nissana Sunny 94r 2.0 diesel.

Radyjko jakie mam to DENVER CAD-490.

Na tych głośnikach jakie mam to jest armagedon :P Strasznie harczy jak jest troszke głośniej.

Jakie głośniczki mógłbym wsadzić do mojego nissana ?

Raczej interesuje się muzykę electro, house ewentualnie hip-hop, także zależy mi na basie.

Jedyny problem to mocno ograniczony budżet, nie chce wydawać kupy kasy na audio jak auto nie jest w idealnym stanie hehe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie będą grały lepiej niż oryginalne.

Musisz znać średnicę otworu na głośnik i dorobić (kupić) dystans bo inne niż oryginalne nie wejdą w fabryczny otwór tzn. może i się zmieszczą ale szyba już może haczyć.

Dobrego dźwięku nie da się uzyskać bez większego budżetu na kable, zwrotnice, wygłuszenie, wzmacniacz i inne, ale i tak będzie lepiej grało niż teraz.

 

Poszukaj na forum jakiej średnicy jest otwór w Twoim wozidełku i do 200zł spokojnie kupisz jakieś grajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkie będą grały lepiej niż oryginalne.

Musisz znać średnicę otworu na głośnik i dorobić (kupić) dystans bo inne niż oryginalne nie wejdą w fabryczny otwór tzn. może i się zmieszczą ale szyba już może haczyć.

Dobrego dźwięku nie da się uzyskać bez większego budżetu na kable, zwrotnice, wygłuszenie, wzmacniacz i inne, ale i tak będzie lepiej grało niż teraz.

 

Poszukaj na forum jakiej średnicy jest otwór w Twoim wozidełku i do 200zł spokojnie kupisz jakieś grajki.

Do tego za kup taśmę dekarską i wygłusz drzwi, do 100zł się wyrobisz a różnica jest spora. Co od siebie mogę dodać że jeśli nie planujesz montować subwoofera to warto pomysleć od zestawie odseparowanym bez zwrotnicy na woofer. Zawsze to wiecej niskich tonów kosztem ich odwzorowania. Niestety wszytko dzieje się czyimś kosztem szczególnie przy mały budżecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...