Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan 350z by emce


emce
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze troche juz jezdze swoim nissanem to wypadaloby go w koncu pokazac ;)

 

a wiec:

samochod: Nissan 350z

 

rok produkcji: 2004

 

wersja: europa

 

silnik : DE

 

hamulce: brembo

 

audio: seria Bose, stacja multimedialna Alpine

 

od poczatku ;)

po 4 letniej przygodzie z poprzednim autem jakim byl mitsubishi eclipse zaczalem poszukiwania kolejnej gabloty, gdzie wybor padl wlasnie na 350z.

moje fundusze nie byly zbyt pokaze jednak stwierdzilem ze cos dla siebie znajde.

wymog byl jeden: byle nie srebrny ;) (po propstu nie lubie srebrnych aut )

po obejrzeniu kilku egzemplarzy i zwiedzeniu naszego kraju bylem coraz bardziej zalamany az w koncu znalazlem auto ktore odpowiadlo mi najbardziej ze wszystkich ogladanych.9a7paighkh30.jpg

kzwrglvcb2uk.jpg

 

no i jak widac auto w moim ulubionym kolorze :D

no ale ok. jest woz-mozna juz cos sobie dzialac. zderzak przedni jak widac od polifta

na pierwszy ogien standard czyli olej filtry bla bla..

pozniej pierwsza modyfikacja :)

zmiana koloru :

9nhgadxoad7e.jpg

przy okazji zaspawana zostala antena na blotniku bo itak korzystalem z wewntrznej a ta byla zlamana.

kolor jaki padl wybor to biala perla z duza domieszka xyralicu. laklier jest wlasnej konsystencji- zalezalo mi jak najbardziej bialym odcieniu.

dol zderzaka poszedl w czarny wraz z dacehm (lakier z Celicy)

finalnie auto prezentowalo sie po pomalowaniu tak:

oq9ubjkx9azm.jpg

 

oue9nitghzta.jpg

 

z samochodu zostaly pousuwane znaczki przod oraz tyl.

jako ze dalej cos mi  nie pasowalo rozebrane zostaly lampy, ktore zostaly poddane polerce oraz malowaniu srodkow na czarno:

efekt:

klt6o8ffzw29.jpg

d8cm7nzp0cuu.jpg

 

no i jeszcze naklejka na szybie ;)

 

w tym setpie auto jezdzilo przez dluzszy czas no ale przyszla zima i gdy spadl snieg auto zostalo odstawione do garazu az do wiosny

 

pkavhj1rwx2t.jpg

 

na wiosne zabawe czas zaczac przyszly paczki z usa

mianowicie dokladka plus wlot: (i jak widac ktos pozyczyl sobie zaslepke spryskiwacza )

ngh0c1qpysbv.jpg

0eeno4rb2ji8.jpg

tutaj mozna zauwazyc jeszcze przyciemnione szyby :)

 

dalszy etap- kola

no niestety ori rays nie blyszczaly uroda wiec wybor padl na Japan Racing 19 na 10.5 cala plus do tego opony potenza  235-35-19

823g3xp6durf.jpg

 

jednakze no zas moj ulubiony kolor ;)) Felgi docelowo mialy byc w brazowo/zloto/miedzianej perle no ale niestety zadna proszkowa lakiernia nie oferowala mi czegos podobnego wiec felgi zostaly polakierowane natryskowo. (tutaj jak widac na nakretkach d1 spec FAKE. nie polecam z calego serca)

po pomalowanu:

uklxmeflb454.jpg

vg5sq4vug6qe.jpg

no ale wtedy pojawil sie kolejny problem.. gleba

tak wiec auto zostalo obnizone na springach HR dzieki uprzejmosci kolegi z forum (pozdrawiam!)

i na chwile obecna prezentuje sie tak:

 

o2gpp2km4mcs.jpg

vadqnxh227vq.jpg

blcj4pkfosbw.jpg

oh5lihosj1fk.jpg

4gq4ptimstqo.jpg

pa8o1qjx5da5.jpg

bpj5476hsotv.jpg

fef8xht1pvop.jpg

 

eclipse na fotach to jest wlasnie moj poprzedni woz juz o nowego wlasciciela

no to na tyle :D pewnie cos pominalem ze zmian..

 

aa i jeszcze srodek :

ostatnimi czasy po okrutnej walce zamontowany zostal tablet w miejscu seryjnej nawigacji :)

tablet jest na androidzie, ekran 7 cali, wbudowany modem 3g wiec mozna na niego dzwonic, pelna obsluga internetu, nawigacja, kilka programow do samochodu, jest on spiety kablem aux wraz z radiem alpine dzieki czemu jak puszczam muzyke na tablecie to gra z glosnikow z samochodu, docelowo musze kupic adapter bluetooth na obd2 i zaintsatlowac aplikacje na tablet w celu bezposredniego widoku na to co sie dzieje w samochodzie podczas jazdy ;)

no i jak widac mam kamerke cofania, ktora jest podpieta pod swiatla czyli daje caly cxzas obraz tego co dzieje sie za mna.

kilka fotek:

lmui7int8t8u.jpg

fcvaxorxn1ij.jpg

ccvd3ll7g7ae.jpg

 jakies zmiany bede sie staral opisywac ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw z tabletem i kamerka cofania to mistrzostwo świata. Ile Cię kosztował ten mod jeśli to nie tajemnica. Jak się za to zabrać? Na 1 ze zdjęć światła przednie świecą na niebiesko Jak uzyskałes ten efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztowało mnie to tableta i ogrom nerwów :P Raz musisz znaleźć tablet z jak najmniejsza obudowa żeby mało zajmował miejsca, dwa to szlifierka kątowa bo ja musiałem naciąg prowadnice od daszku w konsoli, oraz w desce samochodu bo kable tableta były z boku i się nie mieściły, trzy to trzeba przelutowac guzik włączenia tableta na osobny kabel - ja dałem 30 zł gościowi w serwisie GSM bo nie mam lutownicy iglowej. No a później popodpinac tablet przykleić i poskładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz co do tych niebieskich lamp to sa po prostu postojowki biale led. tylko tam jest po 9 ledow na zarowke i taki efekt pod aparatem daly ;P

 

Bydle - lampy mi rozklejal i sklejal gosc z pobliskiej firmy ja tylko wzialem od niego srodki do pomalowania wiec sam tego nie robilem,

 

TheMan- co do blotnikow :D

one sa europejskie tylko troche przerobione, kierunkowskazy zostaly wygladzone i wsadzone w oczka z napisem Z od 370

njd7dxgyjq24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz co do tych niebieskich lamp to sa po prostu postojowki biale led. tylko tam jest po 9 ledow na zarowke i taki efekt pod aparatem daly ;P

 

Bydle - lampy mi rozklejal i sklejal gosc z pobliskiej firmy ja tylko wzialem od niego srodki do pomalowania wiec sam tego nie robilem,

 

TheMan- co do blotnikow :D

one sa europejskie tylko troche przerobione, kierunkowskazy zostaly wygladzone i wsadzone w oczka z napisem Z od 370

njd7dxgyjq24.jpg

 

O kurdę ! Tego się nie spodziewałem ! 

 

Super ! :)  :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub z Poznania długo myślał o tym patancie a tu prosze podano do stołu - bardzo fajnie prezentująca się zetka, gratulacje !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede? faktycznie bede ;) myslalem ze nie bede bo mi nic nie odpisali a tu mi teraz ty mowisz i faktycznie moje auto gdzies tam jest, dobrze wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub z Poznania długo myślał o tym patancie a tu prosze podano do stołu - bardzo fajnie prezentująca się zetka, gratulacje !! :)

To mi czasów nie polepszy więc jest na drugim planie. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pare się pozbiera na zlocik :) kase trzeba było wpłacić do konca czerwca ale spoko ja wczoraj przelałem i tez jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...