Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm fabryczny nie wyje


skalkrof

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z syreną alarmu, która nie wyje, pozatym alarm funkcjonuje prawidłowo, uzbraja się, sygnalizuje kierunkami. Czy ktoś miał podobny problem, czy istnieje możliwość wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej z pilota.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z syreną alarmu, która nie wyje, pozatym alarm funkcjonuje prawidłowo, uzbraja się, sygnalizuje kierunkami. Czy ktoś miał podobny problem, czy istnieje możliwość wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej z pilota.   

A moze nie masz alarmu?

Moze sygnalizacja kierunkami to tylko sygnalizacja otwarcia i zamkniecia?

W tej chwili juz raczej nie instaluje sie alarmow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm wcześniej wydawał dźwięk, teraz również jest informacja kierunkami o zadziałaniu alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego migające migacze to nie wszystko mi migaja jak zamykam i otwieram a nie posiadam alarmu.............................

Jaki miałeś sygnał masz jakiś przełącznik na syrenie która zazwyczaj jest pod maska ????????? czy na pewno masz alarm - skad to wiesz napisz cos więcej !!!!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego migające migacze to nie wszystko mi migaja jak zamykam i otwieram a nie posiadam alarmu.............................

Jaki miałeś sygnał masz jakiś przełącznik na syrenie która zazwyczaj jest pod maska ????????? czy na pewno masz alarm - skad to wiesz napisz cos więcej !!!!????

zadalem to pytanie juz 2 posty wyzej

pisze ze wczesniej mu dzwieczal.... wiec byc moze ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...