Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Roleta bagażnika


Manchi

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym gorącą prośbę do użytkowników Murano pobodajrze 2009r. Szukając części wyposażenia do mojej Xterry trafiłem na informacje o rolecie bagażnika. Podobno powinna pasować od Waszych Murano.

Czy byłby ktoś tak miły i pozwolił obejrzeć/przymierzyć swoją roletę? Parkuję w centrum Sosnowca. Chętnie wieczorem podjadę w okolice na kilka minut aby sprawdzić.

Niestety tu jest Polska i pomimo przyciemnianych szyb strach cokolwiek zostawiać w bagażniku samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym gorącą prośbę do użytkowników Murano pobodajrze 2009r. Szukając części wyposażenia do mojej Xterry trafiłem na informacje o rolecie bagażnika. Podobno powinna pasować od Waszych Murano.

Czy byłby ktoś tak miły i pozwolił obejrzeć/przymierzyć swoją roletę? Parkuję w centrum Sosnowca. Chętnie wieczorem podjadę w okolice na kilka minut aby sprawdzić.

Niestety tu jest Polska i pomimo przyciemnianych szyb strach cokolwiek zostawiać w bagażniku samochodu.

czesc

murano Z51 Katowice/Ruda Śląska możemy się umówić i sprawdzić nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach popołudniowych by Ci pasowało, ewentualnie w który dzień w Rudzie Śląskiej po 15tej? Pracuje na terenach ZUT Zgoda do 15tej i w tym dniu bym jechał do pracy samochodem. Bo normalnie to co dzień jeżdżę autobusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...