Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra K12 inteligentny kluczyk


Gość Defender

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

proszę o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu.

 

chodzi o to że w posiadanej przeze mnie micrze znajduje się inteligentny kluczyk i posiadam do niego jeden oryginalny kluczyk z działającym pilotem i drugi kluczyk ktory różni się grotem ale ma zaprogramowany immobilizer i z kluczyka mogę go odpalić, ale nie działa w nim pilot i nie mogę go urzywać jako smart key.

 

pytanie moje brzmi czy mogę jakoś zaprogramowac ten pilot żeby działał jako oryginał? wiem ze w normalnej wersji mozna było zakodowac poprzez wkładanie oryginalnego kluczyka do stacyji potem włączanie i wyłaczanie centralnego itd. a nie wiem jak bedzie z tym kluczykiem.

 

czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

 

PS. czy jak posiadma oryginalny działający smart key to bez wkładania kluczyka do stacyjki moge odpalić auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaprogramować (np. w aso)

Możesz odpalać auto bez kluczyka ,toż po to masz smart-key. Kluczyk może być np. w kieszeni czy torebce ,ale przy zapalaniu MUSISZ wcisnąć pedał hamulca!(zakładam że masz sprawną bateryjkę w kluczyku - pali się po przekręceniu symbol kluczyka na zielono)


oryginalny kluczyk ma grot schowany w obudowie. Przesuwasz dolną część i jest złożony jak scyzoryk .

post-2739-0-72122600-1438673482_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...