Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan micra k11 automat terkocze w czasie odpalania


michal

Rekomendowane odpowiedzi

witam, prosze o pomoc w diagnozie, gdy odpalam zimnego micrusa terkocze- tylko nie weiem co- albo automatyczna skrzynia biegów, albo rozrząd, skacza obroty /falują/, gdy odpalam kilka krotnie potem, juz jest dobrzepost-86280-0-55755100-1439047504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, ale zastanawiam sie jeszcze skad te falujące obroty, jak dodam gazu i wejdzie na obroty powyzej 1 tys, to jest dobrze, może pompka paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z obrotami mogą być spowodowane prędzej brudną przepustnicą niż wadliwą pompką paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozumiem, a czy falujace obroty mogą być spowodowane rozrządem?


sam sobie odpowiem na pytanie, tak to byl rozrząd, miałem do wymiany napinacze, ktore sie rozsypały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a czy falujace obroty mogą być spowodowane rozrządem?

sam sobie odpowiem na pytanie, tak to byl rozrząd, miałem do wymiany napinacze, ktore sie rozsypały

 

Dziękujemy za odpowiedź i podpowiedź - to się chwali, iż są osoby które się podzielą info a nie tylko pytają!!!

 

- Druga NAJWAŻNIEJSZA rzecz -- dlaczego nie uzupełniłeś profilu zgodnie z wymogami???

- Nikt z nas nie jest jasnowidzem co Ty masz/posiadasz. K11 było wiele i roczniki również. Przypuszczam iż gdybyś to napisał tzn. uzupełnił w profilu a nie w poście, to byś miał wiele odpowiedzi i bardziej precyzyjnych.

- Co ma główny tytuł tematu, do dalszych postów w tym temacie? Terkocze czy faluje - sprecyzuj, gdyż tytuł będzie zmieniony /lecz nie chcemy tego robić bez Twojej wiedzy/

- Napisałeś, iż winą był rozrząd. Powiedzmy że to prawda?!?!? Co było wymieniane-jakie podzespoły, jakiej firmy i jakie koszta części/ Tak tutaj praktykujemy. Fotki dajemy/dodajemy do postów również.

- Lecz nie napisałeś nic, czy robiłeś coś z porad które były wyżej od kolegów...

- Ja u siebie wymyłem/ przemyłem przepustnicę, krokowca /bo on odpowiada za obroty/ i wszystko było ok. Z resztą jest na forum cały mój pdf z fotkami o całej naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...