Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kasowanie licznika serwisowego


gipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znalazłem na forum więc pytam 

 

Jak skasować licznik przeglądu okresowego (zwykle ustawiony na 30 tys.). Nie pojadę do Aso żeby zapłacić co pół roku za wymianę oleju i zostane skanowany więc chcę to zrobić sam.

 

Był na forum jakiś poradnik z pokrętłem ale u mnie nie działa. (chyba dotyczyło to wersji przed liftem)

 

Oczywiście w menu wyświetlacza centranego nie ma opcji kasowania akurat tego licznika :)

 

Model:Qashqai 2.0 dci 2011r. 

 

Z góry dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz na dwa sposoby. Jeden kasujesz tylko okresowy wchodzos w tryb przeglądania. Lub resetujesz wszystkie ustawienia poprzez default. Ja przez przypadek zresetowałem sobie wszystkie ustawienia łącznie z okresowym.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz na dwa sposoby. Jeden kasujesz tylko okresowy wchodzos w tryb przeglądania. Lub resetujesz wszystkie ustawienia poprzez default. Ja przez przypadek zresetowałem sobie wszystkie ustawienia łącznie z okresowym.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

gdzie jest ta opcja ?

mogę kasować tylko licznik opon :)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

I czy można ustawić np 20 tys lyb 15 tys czy automatycznie ustawia się na 30 tys ?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

problem rozwiązany

przywrócenie ustawień fabrycznych kasuje licznik do 30 tys.

temat do zamknięcia

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przywracanie ustawień fabrycznych to jest tylko półśrodek .

Kasujesz wszystko razem z licznikami przebiegu ,licznikiem motogodzin i własne alarmy na np, coffie break ,czyli kawusię w trasie .

 

Chyba :) jeśli mnie pamięć nie myli to prawy bolec naciskamy ,kręcimy na pozycję maintenance i tam są wszystkie dostępne alarmy i ustawienia ,a nastawienie powiadomienia o oponach lub serwisie ustawia się na wybrany przez siebie limit kilometrów.

W wersji FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przywracanie ustawień fabrycznych to jest tylko półśrodek .

Kasujesz wszystko razem z licznikami przebiegu ,licznikiem motogodzin i własne alarmy na np, coffie break ,czyli kawusię w trasie .

 

Chyba :) jeśli mnie pamięć nie myli to prawy bolec naciskamy ,kręcimy na pozycję maintenance i tam są wszystkie dostępne alarmy i ustawienia ,a nastawienie powiadomienia o oponach lub serwisie ustawia się na wybrany przez siebie limit kilometrów.

W wersji FL.

Przywracanie ustawień fabrycznych kasuje licznik przebiegu. Ustawia go na wartość 30 tys.

Kasowanie pośrednie ( bez wszystkich ustawień) jest tylko w liczniku "opon" i liczniku "others"

W opcji maintance jest tylko to co napisałem i przynajmniej ja nie miałem innej mozliwości kasowania licznika

Po powrocie do ustawień fabrycznych wszystkei liczniki, i pozostałe wartości, tyou średnie spalanie pozostały.

wersja fl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Bogdan pisze najeźdzasz na serwis i nie wchodzisz w niego tylko trzymasz wciśnięte prawe pokrętło i wyskoczy opcja zresetowania

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...