Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

dziś będziemy Hamować moją nyske

Guest krrizz
 Share

Recommended Posts

dziś jade zhamić moją Almerke zobaczymy co nam wyjdzie dodam tylko że (jeśli to możliwe) zrobimy to na LPG i benzynie .... :lol:

już nie moge się doczekać

wyniki jutro

http://i23.photobucket.com/albums/b398/krrizz/wykreszhamowni.jpg

wykresik z hamowni ....hmmm....

kolor czerwony BenzynaVPower racing 99

kolor niebieski shell Power Gas (sekwencja)

na benzynce jak widać moc trzyma tyklo moment jest za slaby (fabrycznie prawie 180 powinno być a tu ledwie 160)

na LPG widac różnice w górnym zakresie ale podejrzewam że to wina gazowników bo mogli by dobrze zestroić komputer i mogloby byc 1:1

osobiscie myślaem że będzie gorzej...ale nie jest tak zle

umieścibym cale zdjęciew post-ie ale niewiem jak :oops:

może znacie kogoś kto sie na LPG dobrze zna?????????

NO I CO WY NA TO?????

no co ty, gaz ma ponad 100 oktanow, wiec na gazie fura lepiej zapierdziela :) Zainwestujmy w lepsza przyszlosc ...

krotko zwiezle i wszystko w temacie!!!! :)

na benzynce jak widać moc trzyma tyklo moment jest za slaby (fabrycznie prawie 180 powinno być a tu ledwie 160)

a tak serio u mnie moment w n/a tez był do ...bani!! nie wiem, jakaś dziwna przypadłość almer gti??

jakie masz mody??stożek??czy calkowita seria??

:roll:

Koleś startuje Civicem 8)

tja alke ten civic est autem na 1/4 i tylko (tak mi sie wydaje :shock: )

owszem dobra sekwencja jest ok-->jeśli juz chcesz zagazować, ale nie o tym chcialem

Krizz napisz co za mody masz?

Ta almerka GTI to czyściutka Serja jak widać :)

Moment bardzo mały jak na SR20DE... ale Lukasz też taki mial w swojej jeszcze N/A...

najlepiej w tej klasie wypada GREG76 i jego 149kuca i 193Nm z tego silnika, za sprawą dolotu, wydechu i power guzika... aha i na przyspieszonym zaplonie :D

edys widzialem almere gti po modach gazu u grabowskiego,całkiem niezle mu to wyszło,nie pamietam jakie moce i momenty,ale to znajde i napisze,ps,nie mia ła chyba sekwencji

już wkrótce ija udaję się na hamownie,zmierzyć swoją p10,chyba te gażniczki coś mi dały,do ccholery,gazik teźż shamujemy

a powiem że cos mnie świerzbi do zmian ale musze się bardzo z $$ liczyć :?

od czego byście radzili zacząć fajnie by bylo mieć T w końcówce

moja rada co do turbo sa 2 opcje no moze 3:

1.kupujesz maszyne jak Mlody i ja wkladasz, stroisz smt i nie powinno sie nic wysrac

2.robisz w profi firmie majac kolo 15kpln i jestes zadowolony, i tez nie powinno sie wysrac

3.robisz sam, patrz na coobcia, efekt bedzie ale trzeba miec wiedze i takie zaparcie jak Kuba

RESZTE DOPOWIEDZ SOBIE SAM, KTÓRA DROGE WYBIERZESZ, WSZYSTKO ZALEŻY OD FINANSÓW, CHECI,A PRZEDE WSZYSTKIM JAK W MOIM PRZYPADKU CIERPLIWOŚCI

A NAJLEPSZA BEDZIE KUPNO MOJEJ ALMERY BO NA NIC NIE CZEKASZ I MASZ WSZYSTKO NA CHWILE....

POZDRAWIAM

JAk chcerz uturbiać maszyne to zacznij od SMT6 i wystruj sobei tak zeby pod N/A nylo lepiej, myślę ze do 10 konia zyskasz.

Następnie wydech od konca dwu rury do końcowego tlumika daj na 2,5 - to przyniesie kolejna porpawe osiągów i do turbo będize jak znalazł

Stożkowy filtr poweitrza

No to chyba na tyle ze wspolnych rzeczy N/A i T dalej jedno idize jedną drogą a drugie drugą...