Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pasy bezpieczenstwa tyl - zaciely sie :/


Gość Sami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik - poniewaz montuje jedno bonusowe miejsce z tylu, chcialem tez zamontowac spowrotem pasy z jednej strony. A tu sie okazuje ze nie moge ich rozwinac... tak jakby sie wlaczala ta blokada jak przy szarpnieciu. Probowalem juz naprawde powoli je rozciagnac i i nic. Zdjalem tez obudowe - w sumie moglbym to rozkrecic i sprawdzic ale jest na pisane DO NOT REMOVE wiec mam mieszane uczucia. Ktos wie jak to rozwiazac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas rozwiniesz tylko po ustawieniu puszeczki ze zwinetym pasem pod taki katem jaki miales zamocowany w samochodzie. jak lezal to musi lezec pod taki samym katem.. jak byl zamocowany z boku to rowniez tak samo. Musi dzialac... nie ma lewara... to raczej sie nie psuje. I dobra rada... nie rozbieraj tego bo wyskoczy Ci sprezyna a wtedy bedziesz mogl to wywalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale z tego by wychodzilo ze jak samochodem stane na gorce to pasazer pasow nie zapnie... :)

 

troche nie rozumiem tego - bo samochód jak stanie na górce to co to ma do pasów ?? uchwyt pasów bedzie sie ruszał proporcjonalnie do kąta nachylenia samochodu ?? - cos niebardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to, ze skoro musza byc pod wlasciwym katem zeby dzialac, to przeciez kiedy zmienie kat polozenia samochodu to automatycznie zmieni sie tez kat ulozenia zwijacza pasow... ale zostawmy teorie, wazne ze juz wszystko dziala, przykrecilem i sie ladnie rozwinely :) Tylko teraz musze znalezc reszte srob do ich przykrecenia z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale z tego by wychodzilo ze jak samochodem stane na gorce to pasazer pasow nie zapnie... :)

 

Masz racje tylko ten przechył musi być dość wyraźny. Przypuszczam, że większe kłopoty ten pasażer miałby wówczas z wsiadaniem niz z pasami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...