Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moduł świateł dziennych QQ J10


Marekch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję schematu instalacje elektrycznej do w/w modelu, chodzi mi dokładnie o układ świateł.

Postanowiłem zamontować sobie w qaszance moduł, który redukuje moc świateł drogowych(zwykłe reflektory) od 20 do 40% i zamienia je w światła do jazdy dziennej. Nabyłem taki moduł ale przy próbie montażu pojawił się problem ze zlokalizowaniem odpowiednich przewodów w  skrzynce bezpiecznikowej pod pokrywą silnika. Zlokalizowałem bezpieczniki ale nie potrafię znaleźć odpowiednich przewodów.

Udało mi się podłączyć układ bezpośrednio przy reflektorach  i  działa całkiem fajnie ale przyznam, że sposób montażu nie wygląda zbyt profesjonalnie (zbyt duża plątanina przewodów między reflektorami i skrzynką bezp.)

Jeżeli Ktoś ma możliwość  podesłania mi tego fragmentu schematu to byłbym wdzięczny. Potrzebuję zlokalizować w skrzynce przewód zasilanie bezpośrednio z akumulatora, zasilanie po stacyjce, wyjście światło drogowe prawy reflektor, wyjście światło drogowe  lewy reflektor oraz wyjście na żarówki świateł pozycyjnych.

Za wszelką pomoc dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...