Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Normalne radio zamiast oryginalnego


3rr4to

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, przegladam forum w poszukiwaniu odpowiedzi, ale odnosze wrazenie ze ja mysle o jednym a wy piszecie o drugim. Chcialbym wiec doprecyzowac, czy w Primerze P12 z 2002 roku, moge wymienic sobie oryginalnie zamontowane radio CD, na normalne radio (z mp3), ktore kupie sobie na przyklad w Media Markt?

 

Bede wdzieczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Możesz za to dokupić sobie interfejs wpinany pod gniazdo do zmieniarki płyt z tyłu radia. Pozwoli on na obsługę USB, kartę SD itd. Na jakiejś zagranicznej stronie coś takiego widziałem.

 

@edit

 

Proszę, znalazłem. Wygoogluj sobie : "nissan interface xcarlink"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączone zwykle radio w primerce ;-) tylko mi to podłączyli w car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam podłączone zwykle radio w primerce ;-) tylko mi to podłączyli w car audio.

Hejze, dopiero teraz zobaczylem Twoj wpis. Wyglada to fajnie, zaraz poszukam czy forumowicze polecaja jakis serwis car audio we Wroclawiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie bylo nawigacji wiec nie bylo większych problemów. Podobno jak jest nawigacja to troche trudniej jest podlaczyc zwykle radio bo są dwa napędy cd i dvd ale wszystko teraz da sie obejść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...