Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejs 14pin na OBD2 + Elm327


atomic99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam kabelek  ELM327 diagnozowałem już kilka różnich autek niestety Micra ma kostę 14pin.

Czy po zakupie takiego adaptera :

74e271a40f10d8d0med.jpg

 

Kabelek  ELM327 odczyta błędy i je skasuje ? ? ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz program to może się udać bo nei wiem, czy programy pod OBDII dadzą radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Posiadam kabelek  ELM327 diagnozowałem już kilka różnich autek niestety Micra ma kostę 14pin.

Czy po zakupie takiego adaptera :

 

 

Kabelek  ELM327 odczyta błędy i je skasuje ? ? ?

 I jak, udało się? Szukam właśnie czegoś aby się dowiedzieć jaki błąd silnika mi się wyświetla w K11 Diesel 1.5 z 2000 roku. Miganiem nie udało się, na jakimś zagranicznym forum wyczytałem, że są sterowniki gdzie nie zwiera się pinów w OBD i nie odczytuje migania na desce ale na samym sterowniku jest przełącznik i dioda która miga.

Ale nie wiem gdzie szukać sterownika, czy dużo trzeba rozbierać aby się do niego dostać...

Co ciekawe złącza w aucie mam oba: 14 i 16 pin.

Ale na razie posiadanym kablem 

http://allegro.pl/interfejs-renault-nissan-dacia-dla-ddt2000-vag-i5782197517.html

INTERFEJS Renault Nissan Dacia dla DDT2000 + VAG

nie udało się nic. Moze sterowniki mam do niego nie takie jak trzeba. Niby jest widoczny w systemie ale nie działa - programy jakie udało mi się zainstalowac nie widzą go, DDT2000 na razie nie uruchomiłem (nada się?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
skyrobek

mam micre z 2000 w benzynie i ELM327 działa prawidłowo u mnie.

Czy ze swoim kabelkiem próbowałeś użyć programu Scantool oraz czy próbowałeś ze starszym  systemem operacyjnym jak np Windows XP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...