Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nocne marki...Czynne od 10 PM do 6 AM ;) lub non stop ... czyli kto kiedy chce :D


Fergul11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co mi swiatelko? U mnie jeszcze slonce nad horyzontem :)

W Kambodży już ranek?  :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kambodży już ranek?  :D;)

Hmm.., nie w ta strone :) Teraz siedze w Surinamie- albo bardziej prawidlowo -przy Surinamie :). He he -ciekawe czy ktos wie gdzie jest Surinam. Tez sie zastanawialem za pierwszym razem gdzie to jest? Lokowalem go gdzies w SE Azji. Ale nie. To Ameryka Poludniowa -okolice Wenezueli i Gujany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej już ciemno nad Surinamem :) 

Przyznam że w pierwszej chwili też kombinowałem z Azją :) 

Tu macie linka Dzień / noc , a przy okazji samolociki w powietrzu 

http://www.flightradar24.com/-3.17,-68.47/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało tu Marków-nocnych, nie koniecznie z imienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem sobie drona :) a co tam. Teraz probuje sobie jego mozliwe modyfikacje na youtube poogladac, ale przy tej predkosci netu to masakra...5sek ogladania 30sec ladowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dron -maly. Zamowilem sobie w US. Taki 30x30cm. To wlasciwie byl pomysl synka, on wpadl na taki pomysl, ale mu szybko przeszlo a mnie zostalo :)

Teraz czytam co by mozna mu zmienic, przebudowac, na eletronice nie znam sie wogole, nawet tego nie lubie. Ale cos tam moze mu ulepsze.

Generalnie drony nie sa takie drogie. Ja wydalem okolo 120 USD za wersje z kamera, sterownikiem z monitorem gdzie bede mial podglad tego co widzi dron.

Przed zobaczeniem ceny w zyciu bym nie powiedzial ze to moze tylko tyle kosztowac.Spodziewalem sie duzo wiecej.

Ale male chinskie tanie raczki buduja je za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak , wróciłem po rajdzie po pubach :) puściłem dniówkę i najlepsze dziś piwo to był Foster czyli kangaroo milk nie licząc jacka danielaka :) 

Kurcze cały dzień padało , jak jutro będzie to samo to znów wszystkie puby w okolicy odwiedzą , tylko co wątroba na to ? 

Muszę colinsa zapytać jak sobie z tym zagadnieniem radzi ?


Albo nie , założę nowy temat " Kącik pijaka " i tam poruszę ten problem z ochlaną wątrobą i innymi podrobami :) 

Może podzielicie się swoimi doświadczeniami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins ma dwie wątroby. Tą drugą ma przeszczepioną od warchlaka. Tak kiedyś pisał na SB, wiec nie powinien się o to oburzyć :D;)

A mnie wątroba boli cały czas post-68386-0-70062000-1434485807.gif

Nie mieści się w opakowaniu :laie_67::laie_67::laie_67:

IMG_20210324_101949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tak jeszcze na koniec chciałem zapytać KTO ZGASIŁ ŚWIATŁO ?

Mało zębów nie straciłem , bom się o próg prawie wykopyrtnął !!!


To taki cwaniak , pije ,twarz przemywa i dalej trzeźwy :) 

Z takim zawodnikiem to nie ma szans zwykły zjadacz chleba , trzeba być w trzecim stadium ochlaj mordy żeby tempa dotrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...