Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję.

 

Dzięki.

Może jeszcze raz zadam pytanie i bardziej uściślę.

 

Czy ktoś z posiadaczy benzynowców, może mi podać z dow. rej. dane z rubryk::::: 

1) F1 i F2 - DMC samochodu;

2) G - MW samochodu;

3) O1 - DMC przyczepy;

4) P1 i P2 - pojemność, moc: 
Chodzi mi o dane najbardziej optymalne aby zgrać to z przyczepą kempingową /i do zestawu 3.5t/. Nie wszystkie dane mogę znaleść u wuja Google.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Dzięki.

Może jeszcze raz zadam pytanie i bardziej uściślę.

 

Czy ktoś z posiadaczy benzynowców, może mi podać z dow. rej. dane z rubryk::::: 

1) F1 i F2 - DMC samochodu;

2) G - MW samochodu;

3) O1 - DMC przyczepy;

4) P1 i P2 - pojemność, moc: 

Chodzi mi o dane najbardziej optymalne aby zgrać to z przyczepą kempingową /i do zestawu 3.5t/. Nie wszystkie dane mogę znaleść u wuja Google.

Dziękuję.

F1-1830, F2-1830

G-1300kg.

O1-1200kg.

P1-1598, P2-84 kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post niżej  

Edytowane przez DINO
pozostawione dla info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy2011 poczytaj to

Dzięki !

Wpisując podziękowanie tym samym  sprawdzam "skuteczność" Twojej instrukcji ;)

 

F1-1830, F2-1830

G-1300kg.

O1-1200kg.

P1-1598, P2-84 kW

...też 1.6 benz.(po lifcie)  P2 - 86kW pozostałe wpisy j.w.

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1-1830, F2-1830

G-1300kg.

O1-1200kg.

P1-1598, P2-84 kW

 

Dzięki za info. To wszystko dla mnie mało - więc 1,6 117KM odpada.

 

Znalazlem już dane każdego modelu więc najlepsze parametry dla mnie ma 2,0; 140KM; DMC 1960; DMC przyczepy do 1,4t.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janus_z, dnia 25 Wrze 2013 - 11:56, napisał:

Witam

 

Szukam i szukam czegoś po lifcie niedaleko od domu i znalazlem cos takiego - Proszę o opinie, może wam sie coś rzuci w oczy :)

http://otomoto.pl/nissan-qashqai-1-6-benz-sal-polska-i-wlascici-C30560082.html

 

Pozdrawiam

 

Zastanów się czy przy tym budżecie nie warto dopłacić 9500 zł do nowego - w tej chwili ceny są już od 64.500 zł + promocja z kredytem 4x25 lub 3x33.

 

Znalazłem taka ofertę na Visia 1.6 z metalikiem od ręki za 61.890 + 2400 = 64.290 zł:

http://otomoto.pl/nissan-qashqai-visia-od-reki-4x25-lub-50na50-C30633086.html

 

Co prawda to w Elblągu, więc może nie Twoja okolica, ale za to nówka. Możesz też odpytać dealerów w Twojej okolicy i powołać się na tą ofertę, może też coś obniżą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy przy tym budżecie nie warto dopłacić 9500 zł do nowego - w tej chwili ceny są już od 64.500 zł + promocja z kredytem 4x25 lub 3x33.

 

Znalazłem taka ofertę na Visia 1.6 z metalikiem od ręki za 61.890 + 2400 = 64.290 zł:

http://otomoto.pl/nissan-qashqai-visia-od-reki-4x25-lub-50na50-C30633086.html

 

Co prawda to w Elblągu, więc może nie Twoja okolica, ale za to nówka. Możesz też odpytać dealerów w Twojej okolicy i powołać się na tą ofertę, może też coś obniżą.

 

Pozdrawiam

Różnie juz myślę, ale z lakierem nowy wyjdzie około 67 tys, niestety u mnie dealer nie jest aż tak skłonny do negocjacji, twierdzi, że on akurat nie ma presji...

a tu powiedzmy dwuletnie auto jeszcze na gwarancji  tak pewnie z 14- 15 tys taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni (czyli prawie już) wchodzi nowy model. Dealerzy nie bardzo chcą zamawiać dotychczasowy. Warto poszukać dealera, który ma na stoku kilka egzemplarzy. Jest szansa, ze lakier metalik będzie "pół" gratis. A może i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szanowni forumowicze, to moj pierwszy post (aczkolwiem mam nadzieję, że nie ostatni) na forum Nissanklubu więc witam wszystkich :)
Złożyło się, że mój dobry kolega będzie sprzedawał swojego Qashqaia - nie będę ukrywał, że napaliłem się na to auto niemiłosiernie, zwłaszcza, że pożyczył mi je na kilka dni i miałem okazję zrobić nim ponad 800 km - bajka zakochałem się od pierwszego kilometra ;)

Dane o aucie:
Kupiony w Polskim salonie (kolega miał go w leasingu i jest pierwszym właścicielem)
Rocznik 07.2010 (wersja po lifcie)
silnik 2.0 dCi
przebieg ~ 69 000 km
Gwarancja do 2015 roku (w tym roku wykupił jeszcze na 2 lata)

Z wyposażanie jest:
panoramiczny dach
kamera cofania
Bluetooth
Nawigacja
2 komplety kół 17" (opony letnie do natychmiastowej wymiany)
Auto jest bezwypadkowe, jedynie w 2 miejscach na zderzaku z tyłu bardzo delikatnie przerysowane parkingowo (wyjeżdzając z miejsca parkingowego patrzył w kamerę i przerysował przejeżdzające auto)

Teraz przyszły odkłądając na bok emocje --> kolega chce za auto równo 50 tyś pln - pytanie do Was czy warto za taką cenę je brać.

To czego obawiam się najbardziej jest ten silnik diesla z filtrem cząstek stałych, zwłaszcza, że w tygodniu będe nim jeździł niewiele i przede wszystkim po mieście (do pracy w 1 stronę mam 5 km).
Obecnie mam benzynę 1,8 którą robię około 14 000 rocznie z tego 8 000 po mieście.

Będę zobowiązany za wszelkie podpowiedzi - jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje dajcie znać

pozdrawiam
Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukent

Nie bardzo wiem co można Tobie podpowiedzieć ? Wiesz wszystko i to najważniejsze czyli dokładny 'życiorys" auta !

Cena jest nie zawyżona ale zawsze umowną więc ... ale silnik dla Twoich potrzeb może być nietrafiony ...

Napewno sam musisz zdecydować ... lub rzuć monetę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich przebiegach, w dieslu webasto zimą konieczne , do tego pernamentnie niedogrzany silnik  i możliwe kłopoty z dpf.Dla mnie w takich warunkach Pb i kasa zaoszczędzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich przebiegach, w dieslu webasto zimą konieczne , do tego pernamentnie niedogrzany silnik i możliwe kłopoty z dpf.Dla mnie w takich warunkach Pb i kasa zaoszczędzona.

webasto zgodzę sie konieczna sprawa przy tym silniku. Ale w sumie tez dla 5 km trasy czy warto grzać auto i tracić paliwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi :)

 

Auto u mnie w domu byłoby garażowane, tylko w pracy stałoby pod chmurką (aktualnie kolega i w pracy i w domu ma je w garazu)

W kwestii ceny - kilka tygodni temu kumpel wymienił hamulce i przedłużył gwarancję więc powiedział, że z ceny 50 kPLN nie zejdzie ;)

 

Nie wiem czy to pytanie na ten dział, ale ze spostrzeżeń, które miałem podczas testowania auta było to, że dźwignia zmiany biegów nie chodziła moim zdaniem płynnie, szczególnie 2 i 3 bieg. Czułem lekk opór i ogólnie dało się odczuć, że przerzuca się coś mechanicznego - nie potrafie tego lepiej opisać ;) Czy ktos z Was też ma takie odczucia co do skrzynki manualnej w QQ?

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi :)

 

Auto u mnie w domu byłoby garażowane, tylko w pracy stałoby pod chmurką (aktualnie kolega i w pracy i w domu ma je w garazu)

W kwestii ceny - kilka tygodni temu kumpel wymienił hamulce i przedłużył gwarancję więc powiedział, że z ceny 50 kPLN nie zejdzie ;)

 

 

Ja swojego sprzedałem za ciut więcej. A miałem 2.0 benzynę, tekna, rocznik 2009. Czyli Twój kolega wcale nie chce dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena bardzo atrakcyjna, znasz jak wyżej kolega napisał całą historię auta ... nie zastanawiałbym się, lecz kupował.

Nie wiem w silnikach dci, ale w benzynie skrzynia nie jest idealnie precyzyjna. Gdzieś na forum masz na ten temat dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

jestem zainteresowana kupnem QQ 2.0 4x4 CVT benzyna, rocznik od 2010, przebieg do 70 tys km, bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałby sprzedać taki samochód.

adres email.

anna.pierzgalska@gazeta.pl

tel. 733 900 997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Chciałbym zakupić QQ. Zainteresowałem się tą ofertą http://otomoto.pl/nissan-qashqai-salon-polska-23-vat-C30555331.html co sądzicie o tym.

 

Mam pytanie także dotyczące silnika. Wiem, że chce noPb ale 1.6 czy 2.0 ? Robię około 20 tys rocznie. Z czego połowę w trasie. Osobisie wolałbym mocniejszy ale jak to jest ze spalaniem ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Chciałbym zakupić QQ. Zainteresowałem się tą ofertą http://otomoto.pl/nissan-qashqai-salon-polska-23-vat-C30555331.html co sądzicie o tym.

 

Mam pytanie także dotyczące silnika. Wiem, że chce noPb ale 1.6 czy 2.0 ? Robię około 20 tys rocznie. Z czego połowę w trasie. Osobisie wolałbym mocniejszy ale jak to jest ze spalaniem ?

 

Na zdjęciach wygląda dobrze, ale to

Ty musisz się w nim dobrze i odbyć  po prostu jazdę próbną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Chciałbym zakupić QQ. Zainteresowałem się tą ofertą http://otomoto.pl/nissan-qashqai-salon-polska-23-vat-C30555331.html co sądzicie o tym.

 

Mam pytanie także dotyczące silnika. Wiem, że chce noPb ale 1.6 czy 2.0 ? Robię około 20 tys rocznie. Z czego połowę w trasie. Osobisie wolałbym mocniejszy ale jak to jest ze spalaniem ?

 

no spalanie 2.0 jest z tego co sie tutaj wypowiadali około 1,5 a 2 litry większe. Ale moment a moc na korzyść dwulitrowego silnika chociaż rakieta to to nie jest

 

Sorry myślałem ze o diesla pytałeś. To co napisałem to do diesla dotyczy

Edytowane przez Dareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...