Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZBIORNIK LPG W10


Gość sashxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TAK TO MAX 36L AKE TYLE WCHODZI GAZU BO ZBIORNIK MA TAK NAPRAWDE 45L 10% W ZBIORNIKU MUSI BYĆ POWIETRZA I DLA TEGO W TAKI ZBIORNIK WCHODZI TYLKO 36 L GAZU. JA MAM P10 1.6 16V SLX I NA TAKIEJ BUTLI PRZY OSZCZĘDNEJ JEŻDZIE ROBIE MNI. 380 KILOSÓW OCZYWIŚCI ZALEŻY TO OD JAKOŚCI GAZU POZDRO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej W10 mam zbiornik 56 litrowy w miejscu koła zapasowego i gazu tankuje 43 litry podobno 60 litrowy też wejdzie, ja taki chciałem ale nie mieli wtedy w hurtowni takiego zbiornika jak kumpel mi gaz zakładał a mi zależało na czasie. Gazownik ci bajki opowiada w10 jest zdecydowanie wiecej miejsca na butle niż p10. Niektórzy z tego co czytałem na forum wkałdają tam jeszcze koło dojazdowe. Pozdrawiam i radze poszukaj dobrego gazownika 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sashxxx, lepiej zmień gazownika. Gościowi pewnie zalega na magazynie jakis zbiornik i próbuje Ci go wcisnąć. Ja wstawiłbym zbiorniczek o pojemności 50 litrów (ale nie więcej). Po co wozić paliwo, teraz stacje LPG są co 50 km, a nawet częściej. Druga sprawa, że to dodatkowe obciążenie. Ja w swojej primerce miałem zbiornik cylindryczny 60 litrów. Wchodziło 52-54 litry gazu. Stwierdziłem, że trochę za duży. Po roku siadły sprężyny. Wymieniłem na nowe 450 zeta, trochę się poprawiło, ale i tak siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc a do jakiego gazownika jeździsz w Łodzi. Ja też jestem z łodzi i większość łodziaków z klubu ma gaz w samochodach to mozemy ci polecić jakiegoś dobrego gazownika.

 

A co do butli to faktycznie wchodzi większa. Ja u siebie mam 45l, bo nie chciałem większej aby nie obciążać tyłu. ,A stacji jest jak mrówek z gazem, wiec nie ma problemu z tankowaniem.

:D

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...