Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana silnika 3.0 na 3.0 Mercedesa


marcin18183

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jeszcze raz! W moim Patrolu z 2002r 3.0 padł silnik. Najpierw postanowiłem że nie będe zmieniał silnika na inny lecz tyle sie naczytałem o 3.0,że postanowiłem go wymienić na 3.0 z Mercedesa. Ponieważ nie moge znaleźć dokładnych informacji pisze tutaj co trzeba jeszcze zrobić oprócz innych łap przy wymianie na Mercedesa np czy pasuje skrzynia i czy trzeba zmieniać przełożenia w mostach i wgl Jeszcze jedno pytanie odnośnie tego kto mógłby mi to zrobic, najlepiej z wielkopolski? Czy możecie kogoś polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie znam nikogo, kto robi swapy z Mercedesa. Wkładają motory 3,0 z BMW ( Extrem 4x4 ) lub ściągane z USA V8 o pojemnościach 6,2 - 6,5 ( u Karłowicza ). Poszukaj w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu poszukał silnika ze skyline - blok silnika taki jak 2.8 z parcha - pasuje też skrzynia no i w podstawie 280KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich jeszcze raz! W moim Patrolu z 2002r 3.0 padł silnik. Najpierw postanowiłem że nie będe zmieniał silnika na inny lecz tyle sie naczytałem o 3.0,że postanowiłem go wymienić na 3.0 z Mercedesa. Ponieważ nie moge znaleźć dokładnych informacji pisze tutaj co trzeba jeszcze zrobić oprócz innych łap przy wymianie na Mercedesa np czy pasuje skrzynia i czy trzeba zmieniać przełożenia w mostach i wgl Jeszcze jedno pytanie odnośnie tego kto mógłby mi to zrobic, najlepiej z wielkopolski? Czy możecie kogoś polecic?

kolega nie czasem z okolic konina i kazimierza biskupiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...