Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik poziomu paliwa Nissan Note 1.4 2007r


Rafal79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Dziś rano auto przywitało mnie informacją o braku paliwa w baku (wskazówka na zero i zapalona żółta kontrolka rezerwy paliwa). Oczywiście bak zatankowany do pełna. Auto stoi w garażu i gdyby był jakiś wyciek to po postu byłoby to widać i czuć.

 

W związku z tym domyślam się, że jest to wina czujnika poziomu paliw w baku.

Podczas jazdy około 20 km.  Wskazówka wskaźnika zaczęła podnosić się do normalnego wskazania czyli praktycznie do pełnego baku (przejechałem od zatankowania około 50 km czyli powinna wskazywać praktycznie full). Czy ktoś z kolegów miał podobną historię ?

Czy naprawa samodzielna jest możliwa ? Mam nadzieje że, wymiana tego czujnika nie będzie konieczna.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj stłuczkę, tzn. ktoś mnie najechał z tyłu. W efekcie wskaźnik paliwa poszedł o 1/4 do góry. Czy to znaczy, że jest on do wymiany, tzn czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal,tak miałem tak i to nie raz,nie wiem czym to jest podyktowane.Wskaźnik później żył normalnym prawidłowym życiem.


Przemos, a jak od spodu? Patrzałeś?Zbiornik jest plastikowy,może go podgięło i stąd takie wskazanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal,tak miałem tak i to nie raz,nie wiem czym to jest podyktowane.Wskaźnik później żył normalnym prawidłowym życiem.

Przemos, a jak od spodu? Patrzałeś?Zbiornik jest plastikowy,może go podgięło i stąd takie wskazanie???

 

Dziś wskazania od początku uruchomienia auta normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...