Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zaplające się kontrolki VDC off, Slip, Service soon


Adamus89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po roku użytkowania Murano pojawiły się problemy z odpalaniem itd. W dużym skrócie zdecydowałem się na remont silnika i hamulców. Aktualnie pozostał problem w postaci zapalających sie kontrolek informujących VDC off, Slip, Service Soon. Czynnosci takie jak dolewka płyny h-cowego, wymiana czujnika położenia wałka niczego nie zmieniły. W dalszym ciągu stan j/w.Badanie komputerowe wykazało kody błędów : P1800,P1700,P1715,P0345,P0715C1143 Odwiedziny w kolejnym już trzecim warsztacie niczego nie zmieniły a jedynie pochłoneły forsę. Natomiast pobyt w serwis nissana dobitnie mnie wyszczuplił a wymieniony czujnik połozenia wałka tylko na kilka godzin spowodował wygaśnięcie Service Z w/w błędów pozostał tylko P0715.Wobec tego jutro jadę reklamowac tą usługę gdyż na wyswietlaczu deski nic się nie zmieniło. Wręcz przeciwnie, bo odczułem, że biegi włączają sie na wydłużonej pracy silnika a i silnk stracił swa płynnośc.
jutro sie doezwę co Ci spece zadecydowali.
Niemniej jednak proszę użytkowników którzy mieli podobny problem i móglby sciślej ukierunkować mnie w usunięciu tych wskazań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Miałem podobny problem stwierdzono awarie katalizatora po wymianie wszystko jest ok, znajomy mechanik podpowiedział że można podlozyc parę podkladek pod czujnik za katalizatorem i serwis sam zgaśnie, ale tego już nie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...