Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gałkologia Juke'a


Gość vuki

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem z komisu "polskiego" Juke'a ale nie dostałem instrukcji (2014 1.6 benzyna Tekna z navi)

czy ktoś mogłby podrzucić chociaż gałkologię w wersji PL?

zamierzam kupić na allegro ale aż dojdzie to minie kilka dni, zwłaszcza, że mamy weekend

nie wiem jak złożyć lusterka, tempomat mam przyciski na kierownicy ale pewnie trzeba je jeszcze jakoś uaktywnić

może ktoś podpowie kilka rzeczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka sklada się przyciskiem po lewej stronie kierownicy na dole deski rozdzielczej tak jak się je ustawia masz tam do wyboru albo zamykanie przez ciebie albo automatycznie jak zamkniesz auto same się składają a po uruchomieniu silnika otwierają się, tempomat guzik pierwszy od prawej podczas jazdy wsiskasz go i naciskasz na kierownicy ten przycisk nad nim gora dól naciskasz go w dól i już auto jedzie ile się tam nastawiło możesz tym przyciskiem zwiekszac lub zmniejszać prędkość wcisniecie sprzęgła lub hamulca deaktywuje tempomat.

Jak poszukasz na naszym forum gdzies umieszczone były linki do instrukcji umieszczonych w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...