Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przestrzeń pod schowkiem pasażera


Tomi_O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem się podpytać innych posiadaczy Juke'a czy pod schowkiem pasażera powinna być jakaś osłona czy nie (tam gdzie leżą nogi pasażera)? W moim Juke'u podczas sprzątania zauważyłem pustą przestrzeń, gdzie widoczne jest wygłuszenie. Zacząłem się zastanawiać, że to tak nie powinno wyglądać i chyba brakuje mi jakiejś osłony - wcześniej tego nie zauważyłem ;/.

Poniżej podpinam zdjęcie jak to u mnie wygląda.

 

post-95003-0-66463900-1443964114_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

 

Tomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam... Troche srednio to "wykonczyli"

Macie elegancko wygłuszone, ocieplone żeby zimą na nogi nie wiało. Co się czepiacie....

 

 

 

a tak serio to też sprawdzę, bo to jakoś tak dziwnie w samochodzie nie z najniższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie odkryliście namacalny dowód wszechobecnej oszczędności.

Aż strach zaglądać tam, gdzie wzrok nie sięga. Mam nadzieję, że nie zapomnieli wtrysnąć choć odrobiny zabezpieczenia antykorozyjnego w profile zamknięte. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no troszkę średnio to wygląda jak na tę klasę auta. Dziękuję za info, przynajmniej rozwiały się wątpliwości co do tego czy tak ma być. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie elegancko wygłuszone, ocieplone żeby zimą na nogi nie wiało. Co się czepiacie....

 

 

 

a tak serio to też sprawdzę, bo to jakoś tak dziwnie w samochodzie nie z najniższej półki.

Kojarzy się z walonkami. Ja i tak wygłuszyłem więc u mnie jest czarno :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...