Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Fabryczne radio


Gość michał_Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał_Łódź

Witam,

gdzie poza ASO można dostać fabryczne radio do micry K12 (najnowszy model)?

Moje żonie po miesiącu ukradli najtańsze jvc - za 300 pln w media). Mam

dosyć sponsorowania złodziei. Niestety koszt 1600 pln w ASO nas przerasta.

Czy jest sens jeździć po szrotach i szukać takiego radia? Jakieś szanse na

dostanie radia w Łodzi lub w Warszawie za rozsądne pieniądze?

Z góry dzięki za sugestie.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi sie kojarzy to e-bay lub allegro, z "innych" źrudeł poza tymi i ASO tego nie kupisz bo z auta teoretycznie go sie nie ukradnie...a pozatym...wyjmowalny panel zapobiega zlodziejaszkom :!: ja mam VDO, kiedys sie dobierali, żeby wyjąć kieszen ale w mojej k12 im sie to nie udało :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, lepiej jest zainwestowac w taka kieszen, której Ci nie wyjmą, bo

 

a) takie radia na allegro/e-bay to rzadkosc -->brat do Laguny szukał(miał na kasety po 4 meicach znalazł na CD w zawrotnie wysokiej cenie)

B) kupisz tylko w ASO

 

i tak z czystej ciekawosci...ile sobie zaspiewali za nie na lisciastej moji ulubiency z ASO? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nawet uzywane musi byc zamontowane w aso by dostac na nie ubezpieczenie bez doplaty

po 2 jak kupisz uzywane dopilnuj by dostac ksiazke serwisowa z wpisanymi kodami bo gdy jej nie ma radio moze byc przeprogramowane po kradziezy a po drugie bez ksiazki a zamontowaniu w aso tez nie dostaniesz ubezpieczenia

 

oczywiscie mozna dokupic ubezpieczenie na radio kazde, ale po co jak na fabryczne nie musisz :wink:

 

 

na allegro 2 miesiace temu poszlo za 670zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...